Futbolo gerbėjai spjaudosi žaibais dėl draudimo filmuoti seksualias moteris

Tarptautinė futbolo federacija (FIFA) šią savaitę išplatino oficialų pranešimą, kuriame norodė, jog darys viską, jog pasaulio čempionatų metu televizijos eteryje nebūtų transliuojamos seksualios moterys.

138

Taip pasielgti privertė antidiskriminacinės grupės „Fare Network“ atlikti tyrimai, kurių duomenys atskleidė, jog seksizmas yra didžiausia problema pasaulio futbolo pirmenybėse Rusijoje.

(138 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seksualiausios pasaulio futbolo čempionato sirgalės

Netrukus po skandalingo pranešimo, FIFA atstovas Federico Addiechi teigė, jog futbolo valdžia privalo padėti susitvarkyti su egzistuojančia seksizmo problema.

„Mes jau pasikalbėjome su individualiais transliuotojais. Taip pat pasišnekėjome ir su savo transliuotojais. Mes norėsime, kad ateityje tokių dalykų nebūtų visai ir seksualios moterys nepatektų į televizijos kameras. Tai normalaus šiuolaikinio gyvenimo vystymasis ir dėl tokio požiūrio visiems bus tik geriau“, – ketvirtadienį sakė F.Addiechi.

FIFA ketinimai uždrausti filmuoti seksualias moteris gerokai įsiutino futbolo gerbėjus, kurie savo piktą nuomonę išreiškė socialiniuose tinkluose.

„Negaliu patikėti tuo, kas vyksta. Man atrodo, kad FIFA valdantys asmenys yra ne to seksualinės pakraipos. Kaip gali uždrausti tai, kas yra gražu?“, – klausė futbolo gerbėjas iš Australijos.

„Pataisykite mane, jeigu klystu. Šis kvailas FIFA draudimas reiškia, kad jei rungtynių transliacijos režisieriai mane parodys per TV ekranus, tai reikš kad aš nesu patraukli ir seksuli mergina? Būtent ši situacija man kvepia didžiausiu seksizmu“, – piktinosi Peru komandos sirgalė.

„Blogiau būti ir negalėjo. Negi dabar būsiu priverstas stebėti pastoviai alų maukiančius nuogus Anglijos sirgalius, o ne gražuoles Lotynų Amerikos merginas?“, – sarkastiškai klausė vokietis.

Tiesa, FIFA ketinimai uždrausti rungtynių metu filmuoti seksualias moteris šokiravo ne visus.

„Pagaliau pasaulio futbolo valdžios atstovai ryžosi imtis kardinalių permainų. Man tai visada priminė moterų išnaudojimą ir teisių pažeidimą. Galbūt dabar stadionuose savo komandas palaikančios merginos pagaliau apsirengs ir elgsis padoriai“, – teigė vyresnio amžiaus futbolo gerbėja iš Rusijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų