Pirmadienį dabartiniai pasaulio čempionai pristatė savo naująjį bolidą. Kaip ir praėjusiais metais, naujovė pagaminta iki pirmų priešsezononių bandymų, tačiau pristatymas buvo virtualus – fotografijos ir interviu išspausdinti komandos interneto puslapyje, tačiau kitą dieną RB8 debiutuos Jerezo trasoje – pirmasis už vairo sės Markas Webberis.

Christianas Horneris, Red Bull komandos vadovas: „Mūsų tikslas paprastas – pabandyti apginti abu titulus. Kartą mes tai pasiekėme, užkeldami 2011 metais labai aukštą kartelę, bet mes visada siekiame tobulėti visose srityse, pasiekti dar aukštesnių rezultatų.

Mes negalime kontroliuoti varžovų veiksmų, tarp kurių turime labai rimtus konkurentus. Dabar komanda sutelkusi visą dėmesį į savo darbą, o apie jėgų pasiskirstymą galėsime spręsti tik Melburne.“

Ant RB8 bolido nosies taip pat yra charakteringas „laiptelis“ – komandos inžinieriai išsaugojo ankstesnę priekinės važiuoklės dalies koncepciją.

TAIP PAT SKAITYKITE:

„Formulės-1“ komanda „Sauber“ pristatė naują bolidą C31

„Ferrari“ pristatė naują agresyvų bolidą, F. Massai – perspėjimas

„Formulės-1“ komanda „McLaren“ pristatė naująjį bolidą MP4-27


Rašyti komentarą...
l
laikiux
2012-02-07 16:17:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbut toks daikciukas ne menkai kainuoja. Atrodo kad viskas tobula. Net gaila su tokia i trasa vaziuti. Tikriausiai veberis pasaulio cempionate bus 1 su savo dievisku bolidu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų