Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Indianos „Pacers“ (19/35) komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa šį kartą namuose 115:122 (33:40, 29:25, 28:28, 25:29) nusileido Čikagos „Bulls“ (33/19) krepšininkams, pirmaujantiems visoje Rytų konferencijoje.

Sveikatos ir saugumo protokole atsidūręs D. Sabonis dar negalėjo padėti „Pacers“ klubui šiame mače.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmosiomis minutėms šoko į priekį dviženkle persvara (0:10).

Indianos krepšininkams persverti rezultatą pirmą kartą rungtynėse pavyko tik trečiajame kėlinyje (86:85).

Vis dėlto, ilgai tuo pastarieji nesidžiaugė. „Bulls“ greitai susigrąžino pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje po spurto 10-0 vėl buvo priekyje dviženkliu skirtumu (98:110).

Likus 36 sekundėms, Justinas Holiday tritaškiu švelnino atsilikimą iki 3 taškų 115:118. Visgi, viltis sudaužė netrukus dvitaškį pataikęs Ayo Dosunmu, o vėliau baudų metimus realizavęs Mattas Thomasas – 115:122.

Taip pat per paskutines 6 sekundes Indianos klubas padarė 2 klaidas.

„Pacers“ komandos negelbėjo net vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Carisas LeVertas, kuris per 41 minutę supurtė net 42 taškus. Asmeninis krepšininko rezultatyvumo rekordas yra 51 taškas, pasiektas 2020 metais.

Čikagos ekipą į pergalę tempė Nikolos Vučevičiaus ir DeMaro DeRozano duetas, kuris kartu surinko net 67 taškus.

LaVerto žaidimo epizodus žiūrėkite:

„Pacers“: Carisas LeVertas 42 (18/23 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud., 8 rez. perd.), Terry Tayloras 21 (14 atk. kam.), Duane‘as Washingtonas Jr. 17 (7 atk. kam.), Chrisas Duarte 12, Justinas Holiday 9.

„Bulls“: Nikola Vučevičius 36 (15/20 dvit., 1/2 trit., 3/7 baud., 17 atk. kam., 3 blk.), DeMaras DeRozanas 31 (9/9 baud., 7 rez. perd., 6 kld.), Javonte Greenas 16, Ayo Dosunmu 15 (14 rez. perd.), Mattas Thomasas 10.