carisas levertas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carisas levertas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carisas levertas“.

Fenomenalaus „Pacers“ gynėjo žaidimo pergalei prieš „Bulls“ nepakako

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Indianos „Pacers“ (19/35) komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa šį kartą namuose 115:122 (33:40, 29:25, 28:28, 25:29) nusileido Čikagos „Bulls“ (33/19) krepšininkams, pirmaujantiems visoje Rytų konferencijoje. Sveikatos ir saugumo protokole atsidūręs D. Sabonis dar negalėjo padėti „Pacers“ klubui šiame mače.
2022-02-05

„Pacers“ misija tampa neįmanoma – skausmus jaučia ir Sabonis

Indianos „Pacers“ komanda šiąnakt „Play-in“ rungtynes žais be Caris LeVerto, aikštėje gali nepasirodyti ir Domantas Sabonis. Pranešama, kad C. LeVertas dvikovą turės praleisti dėl COVID-19 protokolo. Jis negalės žaisti artimiausias 10-14 dienų. Sezono eigoje po mainų prie „Pacers“ prisijungęs C.LeVertas yra vienas komandos lyderių. Jis per rungtynes renka 20,2 taško, atkovoja 4,6 kamuolio ir atlieka 5,2 rezultatyvaus perdavimo.
2021-05-18

„Nets“ Bostone į pergalę vedė 51 tašką pelnęs gynėjas

Įspūdingas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mačas užfiksuotas Bostono „Celtics“ (41/19) teritorijoje, kurioje šeimininkai po pratęsimo krito prieš Bruklino „Nets“ (27/33) – 120:129 (33:28, 23:15, 28:24, 34:51, 2:11). Sunku patikėti, tačiau dar po trijų kėlinių „Celtics“ pirmavo net 17 taškų skirtumu (84:67), o ketvirtajame suvertė 34 taškus, tačiau vis tiek įsigudrino pralaimėti.
2020-03-04

NBA trileryje Domantas Sabonis kerėjo universaliu žaidimu ir dėjimais „su mėsomis“

Indianapolyje susirinkę krepšinio gerbėjai pamatė tikrą trilerį, kuris baigėsi laimingai. „Pacers“ po pratęsimo 123:119 (21:28, 20:29, 39:24, 31:30, 12:8) palaužė Bruklino „Nets“. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes – pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (21:9), o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 19 taškų (54:35). „Pacers“ į šturmą kilo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo 11:0 (52:57). Ketvirčio pabaigoje Darrenas Collisonas tritaškiu persvėrė rezultatą (69:68). Ketvirtojo kėlin...
2017-12-24

Puikų pasirodymą surengęs D.Sabonis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių

Pergalę Nacionalinėję krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Indianos „Pacers“ (17/13) ekipa, kuri išvykoje 109:97 (28:29, 31:19, 21:24, 29:25) įveikė Bruklino „Nets“ (11/18). Nuo atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.