Pergalių seriją Eurolygoje ir toliau tęsia Stambulo „Fenerbahce“ (6/9) krepšininkai, laimėję jau trečias rungtynes iš eilės.

Turkijos ekipa namuose 90:79 (23:18, 19:19, 28:14, 20:28) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (7/8) komandą ir išrašė jai penktąją nesėkmę paeiliui.

Mačą sėkmingiau pradėjo žydai, greitai įsiveržę į priekį (5:11). Vis dėlto, dar pirmajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir turkai po atkarpos 7-0 ėmė tolti nuo oponentų (23:15).

Galiausiai po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (47:37).

Vėliau turkai surengė spurtą 11-0 ir atstumas tapo 18 taškų (61:43), o dar prieš ketvirtojo kėlinio pradžią jį padidino iki 21 (70:49).

Nepaisant to, likęs ketvirtis nebuvo toks lengvas, kokio tikėjosi turkai. Svečiai iš Izraelio paskutinėmis minutėmis priartėjo vos iki 5 taškų (79:74).

Devino Bookerio ir Nando De Colo atvėsino varžovus ir vėl leido šeimininkams laisviau kvėpuoti (83:74).

Per likusią minutę Stambulo krepšininkai pergalės iš rankų neišleido ir šventė pergalę 90:79.

„Fenerbahce“: Devinas Bookeris 22 (8/12 dvit., 2/4 trit., 3 blk.), Nando De Colo 21 (5 rez. perd.), Pierria Henry ir Marko Guduričius po 9, Dyshawnas Pierre‘as, Achille Polonara ir Janas Vesely (3 blk.) po 8.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18 (4/7 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), Scottie Wilbekinas 14 (6 kld.), Keenanas Evansas 13 (7 rez. perd.), Derrickas Williamsas 10, Ante Žižičius 9 (11 atk. kam.).