Argentinos rinktinė sekmadienį įvykusiose draugiškose rungtynėse net 5:0 sutriuškino Estijos futbolininkus.

Lionelis Messi jau 8-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Argentiną į priekį 1:0.

Alexis Macas Allisteris 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

L.Messi 45-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą 2:0. Argentinietis antrojo kėlinio pradžioje dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0.

Julianas Alvarezas 59-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Estijos rinktinės vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas nepakito.

Netrukus L.Messi pridėjo dar du įvarčius ir dar labiau padidino Argentinos rinktinės pranašumą šiame susitikime 5:0.