Fantastiškas Justino Kinderio startas olimpinėje penkiakovėje: lietuvis – pirmajame trejetuke

Tokijo olimpinėse žaidynėse startavo ir penkiakovininkas Justinas Kinderis. 34 metų lietuvis labai gerai pasirodė fechtavimo rungtyje.

J. Kinderis fechtavimą pradėjo 3 pergalėmis iš eilės. 

Vėliau lietuvis sėkmingai išlaikė pozicijas. Beveik įpusėjus kovoms J.Kinderis dalijosi 2-5 vietas su 9 pergalėmis per 12 kovų.

J.Kinderis po šiek tiek prastesnės atkarpos su 12 pergalių ir 7 pralaimėjimais dalijosi 3-5 vietas. Lietuvis išlaikė stabilų tempą. Jis buvo laimėjęs 17 kovų ir patyręs 6 nesėkmes..

Stabilumą išlaikęs olimpietis puikiai ir užbaigė pirmąją penkiakovės rungtį. Galutinėje rikiuotėje fechtavimo rungtyjes jis laimėjo 24 kovas, payrė 11 pralaimėjimų (244 tšk.) ir dar su vienu varžovu pasidalijo antrąją vietą.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justino Kinderio pasirodymas fechtavimo rungtyje

Fechtavimo rungtį laimėjo rusas Aleksandras Lifanovas (25 pergalės, 10 pralaimėjimų, 250 tšk.). J.Kinderis kartu su baltarusiu Ilja Palazkovu ir britu Josephu Choongu pasidalino antrą poziciją.

Beje, J.Kinderio rezultatas galėjo būti dar geresnis. Panašu, kad kovoje su vienu iš lenkų neteisingai buvo užfiksuotas įdūrimas, po kurio J.Kinderis protestavo, tačiau teisėjai vis tiek atidavė pergalę varžovui.

Penktadienį vyrai turės poilsio dieną, o šeštadienį jų lauks visos kitos rungtys – plaukimas, papildomas fechtavimo etapas, jojimas ir kombinuota bėgimo bei šaudymo rungtis.

Patyręs J. Kinderis dalyvauja trečiose savo olimpinėse žaidynėse. Londone jam sekėsi labai gerai – 8 vieta. Vis tik po ketverių metų Rio jis liko 34-as.

Transliacijos intarpuose buvo galima stebėti ėjimo Mariaus Žiūko pasirodymo. Jo rezultatą galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų