Olimpiniame rankinio turnyre ketvirtadienį paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis. Juo tapo tituluotieji prancūzai rezultatu 27:23 įveikę Afrikos čempionus Egiptą.

Pusfinalio mačą geriau pradėjo egiptiečiai, kurie pirmavo didžiąją laiko dalį pirmajame kėlinyje. Visgi pačioje pirmo kėlinio pabaigoje prancūzams pavyko pasivyti afrikiečius ir jis baigėsi rezultatu 13:13.

Sužaidus 15 minučių antrajame kėlinyje prancūzai atitrūko ir įgijo rekordinę iki tol 3 įvarčių persvarą 21:18. Šios persvaros prancūzai iš savo rankų nebeišleido ir pademonstravę solidesnę gynybą ketvirtose olimpinėse žaidynėse iš eilės varžysis finale.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos vis dažniau ėmėsi prancūzų lyderis ir vienas geriausių visų laikų šios šalies žaidėjų Nikola Karabatičius, pelnęs 4 įvarčius. Rezultatyviau už jį rungtyniavo penkis smūgius iš penkių realizavęs Descatas Hugo ir tiek pat įvarčių pridėjęs Dika Memas.

Egipto gretose rezultatyviausi buvo po 5 įvarčius įmušę Ahmedas Elahmaras ir Yahia Omaras.

Ketvirtfinalyje vokiečius įveikę egiptiečiai tapo pirmąja komanda iš Afrikos, patekusia į olimpinio rankinio turnyro pusfinalį per visą žaidynių istoriją.

Kitame pusfinalyje kovos 2021 m. pasaulio čempionai danai ir bronzą pasaulio čempionate iškovoję ispanai. Ketvirtfinalyje Ispanija po atkaklios kovos 34:33 nukovė švedus, o Danija 31:25 įveikė Norvegiją.