Trys ispanų komandos ir viena portugalų šįvakar pradės kovas Europos lygos pusfinaliuose. Nors turnyro baigiamasis etapas yra beveik ispaniškas, kova bus įdomi ir negailestinga.„Įvartis.net“ pristato pirmo pusfinalio dalyvius.

Madrido “Atletico"

Pasirodymai taurių pusfinaliuose: 1 pergalė, 2 pralaimėjimai

“Atletico„ 2009/2010 metų futbolo sezone žaidė su “Liverpool“ ekipa. Ispanai namie laimėjo 1:0, išvykoje pralaimėjo 1-2 .

Akistata: Madrido “Atletico„ Europos lygos taurės ketvirtfinalyje su “Valencia“ dukart sužaidė lygiosiomis 2-2, 0-0 ir tik išvykoje įmuštų įvarčių dėka pateko į kitą etapą

Esminis faktas: Nuo gruodžio mėnesio komandoje dirbantis treneris Diego Simeone. Nuo to laiko komandos žaidimas gerokai pasikeitė5 gerąją pusę.

“Valencia"

Pasirodymai taurių pusfinaliuose: 1 pergalė

Esminis faktas: Šį sezoną “Valencia" nežaidžia stabiliai. Tik prieš ketvirtfinalio atsakomąjį mačą su Alkmaaro AZ ekipa ispanai sužaidė galingai išvykoje ir pateko į Europos lygos pusfinalį. Gal tai jų pakilimo pradžia?

REKLAMA

Istorija: 55 prieš 51 vieną. Tiek kartų abu klubai vienas prieš kitą yra iškovoję pergales. Keturiomis pergalėmis daugiau turi “Valencia„. Paskutinis vasario mėnesį “La Liga“ buvęs susitikimas baigėsi lygiosiomis 0-0.

Lisabonos “Sporting"

Pasirodymai taurių pusfinaliuose: 1 pergalė, 1 pralaimėjimas

2004/2005 metų sezone taurės pusfinalyje „Sporting“ susikovė su Alkmaaro AZ. Namie laimėjo 2-1, išvykoje pralošė 2-3. Į finalą pateko dėl daugiau išvykoje įmuštų įvarčių santykių.

Akistata: Vienintelė abiejų komandų dvikova taurės pusfinalyje buvo įvykusi prieš 26 metus. Lisabonos „Sporting“ dėka daugiau įmuštų įvarčių namie įveikė Bilbao „Athletic“ ir pateko į tuomet dar UEFA taurės finalą.

Esminis faktas: Komandos nestabilumas. Portugalai lengvai gali išbarstyti turimą įvarčių persvarą ir tik ekipos vartininkas Rui Partisas šį sezoną žaidžia gan užtikrintai bei gelbsti komandą nuo pralaimėjimų.

Istorija 1986/1986 UEFA taurės ketvirtfinalis Bilbao „Athletic“ 2-1 Lisabonos Sporting' Lisabonos Sporting 3-0

Bilbao „Athletic“

Pasirodymai taurių pusfinaliuose: 1 pergalė

1976/1977 dvikova su “Molenbek" ekipa baigėsi 1-1, o išvykoje 0-0.

Esminis faktas: Šio sezono pergalė aštuntfinalyje prieš "Manchester United“ ekipą išvykoje 3:2. Po šios pergalės Bilbao klubas – lyg ant sparnų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų