• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SVN 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 2 ALB 2
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER 2 HUN 0
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO 1 SUI 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SVN 1 SRB 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN 1 ENG 1
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP 1 ITA 0
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK 1 UKR 2
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL 1 AUT 3
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED 0 FRA 0
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO 1 CZE 1
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR 0 POR 3
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL 2 ROU 0
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO 0 HUN 1
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI 1 GER 1
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB 0 ESP 1
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO 1 ITA 1
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA 1 POL 1
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED 2 AUT 3
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN 0 SRB 0
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG 0 SVN 0
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR 0 BEL 0
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK 1 ROU 1
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO 2 POR 0
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE 1 TUR 2
    Birželio 29 d., šeštadienis
    SUI 2 ITA 0
    Birželio 29 d., šeštadienis
    GER 2 DEN 0
    Birželio 30 d., sekmadienis
    ENG 2 SVK 1
    Birželio 30 d., sekmadienis
    ESP 4 GEO 1
    Liepos 1 d., pirmadienis
    FRA 1 BEL 0
    Liepos 1 d., pirmadienis
    POR 1 SVN 0
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU 0 NED 3
    Liepos 2 d., antradienis
    AUT 1 TUR 2
    Liepos 5 d., penktadienis
    ESP 2 GER 1
    Liepos 5 d., penktadienis
    POR 0 FRA 1
    Liepos 6 d., šeštadienis
    ENG 2 SUI 1
    Liepos 6 d., šeštadienis
    NED 2 TUR 1
    Liepos 9 d., antradienis
    ESP 2 FRA 1
    Liepos 10 d., trečiadienis
    NED 1 ENG 2
    Liepos 14 d., sekmadienis
    ESP 0 ENG 0
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį Gioteborge (Švedija) prasidėjusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate pirmieji varžėsi katos rungties meistrai, o Lietuvos rinktinė į savo kraitį įsidėjo pirmuosius 5 medalius.

Šeštadienį Gioteborge (Švedija) prasidėjusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate pirmieji varžėsi katos rungties meistrai, o Lietuvos rinktinė į savo kraitį įsidėjo pirmuosius 5 medalius.

REKLAMA

Geriausiai pirmojoje Europos čempionato dalyje sekėsi Klaipėdos „Okinavos“ komandai (Diana Mačiūtė, Rima Lisinskaitė, Matas Sasnauskas), kuri apgynė Europos čempionės titulą. Ketvirtfinalyje klaipėdiečiai įveikė Švedijos rinktinę, pusfinalyje pranoko Ukrainos komandą, o finale palaužė savo principinę konkurentę, vėl Europos čempionato „sidabrą“ pelniusią Klaipėdos „Shodan“ klubo ekipą (Joana Timinskienė, Greta Intaitė, Matas Jonauskas). Pastaroji ekipa pakeliui į finalą įveikė Bulgarijos ir antrąją Ukrainos rinktines.

Asmeninėse katos rungties varžybose Lietuvos atstovai nukeliavo iki finalo, bet aukščiausios prabos medalių iškovoti nepavyko.

REKLAMA
REKLAMA

Moterų varžybų vicečempione tapo Raminta Makackaitė iš Marijampolės „Tornado“ (treneris – Valius Rudys). Lietuvė pirmajame varžybų etape įveikė rumunę Alexią Budur, antrajame – danę Victorią Thulstrup-Larking, ketvirtfinalyje – vengrę Panni Balazs, o pusfinalyje – šveicarę An Polimeno. Tik finale R.Makackaitė turėjo antrus metus iš eilės pripažinti šveicarės Carlos Gallati pranašumą.

REKLAMA

Būsima čempionė pusfinalyje sustabdė kitą Lietuvos atstovę D.Mačiūtę, kuriai galutinėje įskaitoje atiteko Europos čempionato „bronza“. Aštuntfinalyje klaipėdietė įveikė ispanę Uxue Lopez de Aldą, o ketvirtfinalyje – švedę Ki Pasanen.

Vyrų varžybose puikiai pasirodė D.Mačiūtės auklėtinis M.Sasnauskas, pirmą kartą sugebėjęs prasimušti į finalą ir tik jame neprilygęs danui Nikolajui Lunnui Jensenui. Pirmajame turnyro etape lietuvis įveikė bulgarą Hristo Terzievą, antrajame – vengrą Andrianą Vastagą, ketvirtfinalyje – rumuną Bogdaną Petraną, o pusfinalyje – ukrainietį Jaroslavą Kovalčiuką.

REKLAMA
REKLAMA

Dvi pergales Europos čempionate iškovojo ir Tomas Zienius (Kauno „Shori“, V.Rudys). Kaunietis pranoko prancūzą Julieną Delahaye ir ukrainietį Olegą Korolą, tačiau pralaimėjo vengrui Attilai Tothui. Bendrojoje įskaitoje T.Zienius užėmė 7-ąją vietą.

Europos čempionato asmeninėse varžybose pirmąsias 6 vietas užėmę sportininkai pelnė kelialapius į pasaulio čempionatą, tad planetos pirmenybėse dalyvaus R.Makackaitė, D.Mačiūtė ir M.Sasnauskas. Komandinės katos rungties varžybose pasaulio čempionate nebus rengiamas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų