Eurolygos čempionai nutraukė nesėkmių seriją

Nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Madrido „Real“ (23-6) krepšininkai. Chuso Mateo auklėtiniai svečiuose 89:74 (23:15, 21:16, 17:21, 28:22) nukovė Bolonijos „Virtus“ (17-12) komandą ir laimėjo pirmą kartą po trijų paeiliui pralaimėtų mačų turnyre.

Tuo tarpu italams tai buvo antroji paeiliui patirta nesėkmė Eurolygoje ir trečioji per pastaruosius keturis susitikimus.

Turnyro nugalėtojai užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau jų pradžioje atsiplėšė dviženkliu skirtumu (16:6).

Pastarieji antrajame kėlinyje atstumą padidino dar labiau, iki 13 taškų (32:19).

Po didžiosios pertraukos ispanai kontroliavo situaciją ant parketo ir atstumas dar išaugo (51:35).

Lemiamo ketvirčio metu italai priartėjo iki 5 taškų (69:64), bet svečiai čia pat atsakė taškais ir netrukus jau fiksavo 15 taškų pranašumą (85:70).

Tokiu skirtumu Madrid klubas ir pasiekė pergalę Bolonijoje – 89:74.

„Real“: Guerschonas Yabusele 15 (3/4 dvit., 3/3 trit., 7 atk. kam.), Vincentas Poirier 14 (8 atk. kam.), Facundo Campazzo, Mario Hezonja ir Džananas Musa po 10, Sergio Llullas 8, Alberto Abalde ir Gabrielis Deckas po 7.

„Virtus“: Isaia Cordinieras 12 (5/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam.), Iffe Lundbergas ir Jordanas Mickey po 11, Tornike Šengelija 10, Marco Belinelli 9 (5 rez. perd.), Ante Žižičius 8.