23
Rusija – Slovakija (nuotr. SCANPIX)

Velsas sutriuškino Rusiją 3:0 ir užtikrintai žengė į kitą etapą. Anglija sužaidė lygiosiomis su Slovakija, o tai reiškia, kad valai – pirmi B grupėje! Rusija grupėje – paskutinė, todėl jiems Europos čempionatas jau baigtas.

23

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Rusija: Igor Akinfeev, Igor Smolnikov, Sergei Ignashevich, Denis Glushakov, Aleksandr Kokorin, Fedor Smolov, Pavel Mamaev, Vasili Berezutski, Roman Shirokov, Artem Dzyuba, Dmitri Kombarov.

Velsas: Wayne Hennessey, Chris Gunter, Neil Taylor, Ben Davies, James Chester, Ashley Williams, Joe Allen, Aaron Ramsey, Gareth Bale, Joe Ledley, Sam Vokes.

11` Aaronas Ramsey muša pirmąjį Velso įvartį! Perkeliamas I. Akinfeevas ir rusams ateina neramios valandos.

20` Neilas Tayloras muša antrąjį Velso įvartį! Pirmąjį smūgį vartininkas atrėmė, tačiau antruoju smūgiu kamuolį į vartus nukreipia tiksliai! 2:0 Rusija pralaimi.

27` Nesėkmingai žaidžia A. Williamsas, A. Dzyuba turi progą, tačiau Velsą nuo įvarčio gelbsti Wayne`as Hennessey.

32` Baudos aikštelėje G. Bale`as yra griaunamas, tačiau teisėjas 11 metrų baudinio neskiria.

45` Pirmasis kėlinys baigėsi, rezultatas vis dar 2:0. Rusijai prošvaisčių nematyti.

55` G. Bale`as turi progą, tačiau Madrido „Real“ žvaigždės smūgį atremia vartininkas.

65` P. Mamaevo nervai jau nelaiko, rusas apstumdo Velso žaidėją ir yra baudžiamas geltona kortele.

67` Trečiasis Velso įvartis! G. Bale`as muša trečiąjį savo įvartį čempionate ir valai jau triuškina rusus!

85` Auksinę progą turi A. Dzyuba, tačiau iš keleto metrų į vartus rusas nepataiko.

90` Rungtynės baigias, Velso sirgaliai verkia iš laimės, o Rusijos rinktinė kraunasi lagaminus ir važiuoja namo.