„Energijos“ lyderis Aivaras Bendžius skundžiasi: Elektrėnų arenoje jaučiamės svečiais

Sekmadienį Elektrėnų „Energija“ namuose po Povilo Verenio įvarčio pratęsimo metu iškovojo sunkią pergalę prieš Vitebsko „HC Vitebsk“ ekipą ir iškovoję du taškus turnyrinėje lentelėje iš aštuntosios vietos pakilo į septintą.

Vienas svarbiausių pergalės kalvių buvo „Energijos“ kapitonas Aivaras Bendžius, kuris ne tik trečiame kėlinyje įmušė rezultatą išlyginusį įvartį, tačiau ir pratęsimo metu atliko idealų perdavimą P.Vereniui, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką jį sugebėjo pergudrauti ir įmušti įvartį.

Po susitikimo kalbintas A.Benžius pasidžiaugė, kad komanda pagaliau susitvarkė su baudos minutėmis, tačiau galutinis rezultatas žaidėjo netenkino.

„Labai sunkiai sekėsi pelnyti įvarčius, nors spaudėme juos visas rungtynes. Susitikimą pradėjome labai užsivedę ir turėjome progų, tačiau nesigavo pelnyti įvarčių, taip pat jų vartininkas turbūt sužaidė sezono rungtynes“, - kalbėjo A.Bendžius. „Džiaugiuosi komanda, kad pagaliau mums pavyko susitvarkyti su baudos minutėmis. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje tiek aš, tiek Edgar Protčenka tuo pačiu metu buvome nubausti ir prasileidome įvartį, tačiau bendrai paėmus, padarėme pažangą ir sumažinome baudos minutes. Pats užsidirbau pražangą šiek tiek prilaikęs varžovą - taip jau nutinka, būtų tvirtesnis priešininkas, nebūtų nugriuvęs ir tų minučių nebūtų buvę“.

REKLAMA

Dar praėjusį sezoną „Energija“ tiek Lietuvos čempionate, tiek Baltarusijos lygoje pratęsimo metu žaisdavo keturi prieš keturis, tačiau nuo šio sezono papildomas penkias minutes komandos žaidžia trys prieš tris.

„Realiai tokiu formatu žaidėme pirmą kartą, nes prieš tai du kartus vykusiuose pratęsimuose pradėdavome daugumoje ir žaisdavome keturi prieš tris. Mums tai buvo tikra naujiena, dar niekada to nebandėme, tačiau man visai patiko. Tai reikalauja labai daug jėgų ir dabar pratęsimas yra labiau loterija. Nors paskutines kelias pratęsimo minutes visiškai kontroliavome ritulį, tačiau galbūt kartais žaidėjai per daug perlaikydavo jį, todėl tie metimai pataikydavo tiesiai į vartininką“, - sakė A.Bendžius.

Nors „Energija“ iškovojo svarbius du taškus ir pakilo į septintą poziciją, tačiau pats A.Bendžius nebuvo patenkintas tokia pergale: „Prieš šią komandą visada laimėdavome, todėl pergalė per pratęsimą nėra geras rezultatas“.

Paprašytas įvardinti didžiausią skirtumą tarp Baltarusijos ir Lietuvos komandų, A.Bendžius išskyrė žaidėjų greitį. „Baltarusijos ir Lietuvos komandų žaidimo stilius daugiausiai skiriasi greičiu - baltarusiai treniruojasi kiekvieną dieną yra jauni ir greiti, tuo tarpu Lietuvos čempionate yra nemažai veteranų, kurie gal ir nebėra tokie greiti, tačiau tai kompensuoja savo gudrumu ir patirtimi“, - kalbėjo A.Bendžius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų