Ispanijos grandų mūšis Eurolygoje nevirto įspūdingu reginiu – „El Clasico“ baigėsi triuškinančia čempionės Madrido „Real“ (10-2) pergale.

Karališkasis klubas namie 92:65 (22:17, 31:13, 16:20, 23:15) sutriuškino „Barcelona“ (6-6) krepšininkus.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 24 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko septynis naudingumo balus. Tiesa, pusę taškų kanadietis surinko mačo pabaigoje, kai „Barcelona“ buvo mindoma.

Lemiamu tapo antrasis kėlinys, kurį „Real“ laimėjo 31:13. Vienas Jaycee Carrollas pelnė 15 taškų – daugiau nei visa svečių komanda.

Maža to, kėlinį šūviu iš savo aikštės pusės pabaigė Facundo Campazzo.

„Real“ komandai Trey Thompkinsas pelnė 17, Anthony Randolphas 16, J. Carrollas 15, Walteris Tavaresas 12 taškų.

Katalonams be K. Pangoso vienintelis Thomas Heurtelis pelnė dviženklį taškų skaičių – 16.

Kitose rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (5-7) išvykoje 81:79 (22:17, 14:24, 18:20, 27:18) palaužė toliau kelio į pergales nerandančią Tel Avivo „Maccabi“ (3-9).

Pergalę baskams atnešė Vincento Poirier dėjimas, likus žaisti 11 sekundžių. Viso jis surinko 12 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Rezultatyviau žaidė Tornike Shengelia, surinkęs 20 taškų, 16 pridėjo Mattas Janningas, 15 Darrunas Hilliardas, 12 Luca Vildoza.

„Maccabi“ ekipai po 13 taškų surinko Scottie Wilbekinas ir Deandre Kane’as, po 12 Johnny O’Bryantas ir Alexas Tyusas.