Miuncheno „Bayern“ (5/6) ekipa panaikino dviženklį pranašumą ir išrašė Atėnų „Panathinaikos“ (2/9) penktą pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje.

Andrea Trinchieri auklėtiniai namie stipresni buvo 81:78 (22:22, 15:22, 22:16, 22:18. Tai – antra iš eilės Miuncheno ekipos pergalė.

Trečio kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ po Ioannio Papapetrou tritaškio pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 49:39, tačiau „Bayern“ susmeigė keturis tritaškius ir sumažino atsilikimą iki minimalaus.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai atidarė Deshauno Thomaso dvitaškiu ir „Bayern“ trumpam išsiveržė į priekį – vis tik po šio epizodo Miuncheno ekipa keturias minutes nepelnė nė taško, pralaimėjo atkarpą 0:10 ir vėl atsiliko 61:70.

Tylą nutraukė tas pats D. Thomasas, o „Bayern“ puolimą atgaivino Vladimiro Lučičiaus, Corey Waldeno tritaškiai ir Darruno Hilliardo dvitaškis su pražanga – likus žaisti minutę ekipas teskyrė du taškai.

Okaro White’as prametė du baudų metimus, o kitoje aikštės pusėje V. Lučičius smeigė dar vieną tritaškį ir likus žaisti 29 sekundes vėl išvedė „Bayern“ į priekį 77:76.

Darylui Maconui nepavyko į tą atsakyti savo tritaškiu, o A. Rubitas baudų metimais įtvirtino „Bayern“ pergalę.

„Bayern“: D. Hilliardas 22, D. Thomasas 15, A. Rubitas 12 (6 atk. kam.) C. Waldenas 8, N. Weileris-Babbas 7.

„Panathinaikos“: I. Papapetrou 17, D. Maconas 12, O. White’as 9, H. Sant-Roosas 8, N. Nedovičius ir J. Evansas po 7.