SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    CZE TUR 21:40

Bostono „Celtics“ ekipa NBA Rytų konferencijos finalo serijoje 114:111 (32:31, 25:38, 24:21, 33:21) išvykoje nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:0.

Bostono ekipą į pergalę vedė Jasonas Tatumas, kuris pelnė 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Pacers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Andrew Nembhardas, kurio sąskaitoje – 32 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Didžiąją mačo dalį dominavo „Pacers“ ekipa, o likus 6 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos ji turėjo 18 taškų pranašumą (84:66). Tačiau tuomet „Celtics“ parodė, kad baltos vėliavos kelti nežada ir spurtavo 15:4, o jau trečiojo ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki 7 taškų (81:88).

Visgi „Pacers“ kontroliavo ir didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį, tačiau svečiai surengė dar vieną šturmą, spurtavo 10:2 ir po Jrue Holiday'aus dvitaškio likus 39 sekundėms rezultatas tapo lygus (111:111). Netrukus J.Holiday'us pataikė baudą (112:111), išvedamas Bostono ekipą į priekį, Andrew Nembhardas prarado kamuolį, o J.Holiday'us sumetė dar dvi baudas (114:111).

Per likusias dvi sekundes Indianos ekipai išsigelbėti nepavyko.

„Pacers“: Andrew Nembhardas 32 (8/14 dvit., 9 rez. perd.), T.J.McConnellas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris (10 atk. kam., 5 kl.) ir Pascalis Siakamas (6 rez. perd.) po 22.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaylenas Brownas 24 (9/13 dvit.), Alas Horfordas 23 (5 atk. kam.), Jrue Holiday'us 14 (9 atk. kam.), Derrickas White'as 13 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).