Pergalių seriją NBA lygoje pradėjo fiksuoti Sakramento „Kings“ (5-6) klubas su Domantu Saboniu.

Antrąją pergalę iš eilės pasiekusi lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 120:114 (23:23, 33:37, 31:28, 33:26) pranoko Los Andželo „Lakers“ (2-10) krepšininkus, kuriems tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui.

D. Sabonis ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Šiame mače pralaimėjusiems negalėjo padėti LeBronas Jamesas, kuris gydosi kojos traumą.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo 13 taškų pranašumą (42:55). Visgi, tas pergalės neužtikrino.

Dar prieš didžiąją pertrauką svečiai iš Sakramento nurėžė deficitą iki 4 taškų (56:60).

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ klubas rezultatą persvėrė paskutinę minutę, kai dvitaškį pataikė De‘Aaronas Foxas (116:114).

Po Patricko Beverley netaiklaus tritaškio dar kartą tas pats D. Foxas baudė aikštės šeimininkus (118:114).

Per paskutines 30 sekundžių aikštės šeimininkai išmetė net 4 tritaškius, bet tikslus nebuvo nė vienas, o svečių pergalę įtvirtino Harrisono Barneso baudų metimai – 120:114.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 32 (11/14 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam., 12 rez. perd.), Domantas Sabonis 21 (10 atk. kam.), Kevinas Huerteris 16, Harrisonas Barnesas 13 (8 atk. kam.), Terence‘as Davisas 12.

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (8/16 dvit., 0/1 trit., 8/11 baud., 14 atk. kam., 3 blk.), Russellas Westbrookas 21 (11 rez. perd., 5 kld.), Lonnie Walkeris ir Austinas Reavesas po 19, Wenyenas Gabrielis 8.