Liucernoje (Šveicarija) vykstančiame trečiajame pasaulio irklavimo taurės etape šeštadienį savo pasirodymus tęsė ir lietuviai.

Moterų porinių dviviečių valčių rungtyje į A finalą pateko Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė. Jos užėmė antrą vietą antrajame pusfinalio plaukime (6:52.91 min.) ir praleido į priekį tik itales Kiri Tontodonati bei Stefanią Gobbi (6:51.86). A finale dėl medalių kovos 6 įgulos.

Analogiškoje vyrų rungtyje kovą dėl medalių tęs Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius. Jie finišavo antri pirmajame pusfinalio plaukime (6:14.38). Greičiau yrėsi tik Kroatijos žvaigždės – broliai Martinas ir Valentas Sinkovičai (6:12.16), kurie yra daugkartiniai olimpiniai, pasaulio bei Europos čempionai.

Viktorija Senkutė moterų vienviečių valčių antrąjį pusfinalio plaukimą baigė 5-a (7:48.01). Jos lauks B finalas.

Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis vyrų porinių keturviečių valčių trečiajame atrankos plaukime finišavo 3-i (5:47.25), o antrąjį pusfinalio plaukimą baigė 4-i (5:44.58). Lietuviai varžybas baigs plaukimu B finale.

Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius laimėjo vyrų pavienių dviviečių valčių C finalą (6:31.37). Bendroje įskaitoje jie užėmė 13-ą vietą.

Vyrų vienviečių valčių D finale Mindaugas Griškonis finišavo antras (6:59.05). Jam galutinėje įskaitoje atiteko 20-a vieta.