Sunkią pergalę Europos čempionato B grupėje pasiekė Prancūzijos rinktinė (2/1), kuri dukart išvaistė dviženklį pranašumą ir tik mačo pabaigoje palaužė be pergalių liekančią Vengriją (0/3).

Vincento Collet auklėtiniai Kelne varžovus įveikė 78:74 (21:17, 21:22, 25:14, 11:21).

Vengrija – kitas Lietuvos varžovas Europos pirmenybėse. Abi komandos kol kas pergalių neturi ir tūno B grupės dugne.

Prancūzai nesugebėjo ramiai pabaigti rungtynių, nepaisant to, kad dukart buvo galingai šovę į priekį – rungtynes jie atidarė pirmaudami 19:5, bet šį pranašumą greitai išvaistė.

Trečio kėlinio pabaigoje jie dar kartą spurtavo, sužaidė atkarpą 9:0 ir susikrovė 15 taškų pranašumą.

Nors vengrai ir apkarpė atsilikimą, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes prancūzai pirmavo gana užtikrintai – 74:67.

Tačiau tada Benedekas Varadi pataikė dvitaškį, Guerschonas Yabusele suklydo, o Adamas Hanga įskraidino tritaškį ir iš prancūzų turėto pranašumo teliko du taškai.

Po dar vienos nesėkmingos Prancūzijos atakos, vengrai turėjo šansą išsiveržti į priekį, bet likus žaisti 22 sekundes iš toli prametė Davidas Vojvoda.

Andrew Albicy buvo sustabdytas pražanga – abu jo metimai skriejo pro šalį, bet prancūzai nusiėmė kamuolį ir šį kartą prie baudų metimo linijos stojęs G. Yabusele neklydo.

Vengrija dar surengė žaibišką ataką, bet pražangų taktika negelbėjo – Evanas Fournier neklydo.

Prancūzija: G. Yabusele 17, R. Gobertas 15, E. Fournier 12, V. Poirier 12.

Vengrija: A. Hanga 18, M. Hopkinsas 10, S. Benke ir B. Varadis po 9, D. Vojvoda 8.