Meksikoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre savo pasirodymą tęsia geriausia Lietuvos tenisininkė 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-310). Trečiadienį vienetų varžybų pagrindinio etapo starte lietuvė per 1 valandą 43 minutes 7:6 (9:7), 6:2 įveikė olandę Suzan Lamens (WTA-215).

Pirmasis setas klostėsi dramatiškai. Lietuvė ketvirtajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsiliko 1:3. Vėliau tenisininkės apsikeitė laimėtomis varžovės padavimų serijomis (2:4). Aštuntajame geime lietuvė savo padavimų metu atsiliko 30:40, tačiau olandė nerealizavo „set pointo“. Išsigelbėjusi J. Mikulskytė devintajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją ir netrukus išlygino rezultatą. Vienuoliktajame geime S. Lamens pridarė dvigubų klaidų ir stipriai susikomplikavo padėtį, bet dvyliktajame geime lietuvė pralaimėjo savo padavimų seriją. Pratęsime lietuvei keletą kartų teko vytis varžovę (1:3, 4:5, 6:7). Visgi, S. Lamens nerealizavo dar vieno „set pointo“, o J.  Mikulskytė tada pelnė 3 taškus be atsako.

Antrajame sete lygi kova tęsėsi keturis geimus. Vėliau lietuvė spurtavo 4:0 ir įtvirtino pergalę. S. Lamens šiame sete „break pointų“ neturėjo.

Nuo kvalifikacijos startavusi J. Mikulskytė jau užsitikrino 14 WTA vienetų reitingo taškų ir 935 JAV dolerius. Aštuntfinalyje ji žais su meksikiete Marcela Zacarias (WTA-208).

Iš dvejetų varžybų lietuvė pasitraukė antradienį, kai kartu su šveicare Conny Perrin pirmajame rate po atkaklios 1 valandos 41 minutės kovos 6:7 (3:7), 6:7 (2:7) neatsilaikė prieš antrą pagal skirstymą turnyro porą – amerikietę Anną Rogers bei australę Olivią Tjandramulią. Lietuvei su porininke atiteko 304 JAV doleriai bei po 1 WTA dvejetų reitingo tašką.

ITF serijos moterų teniso turnyro Meksikoje prizų fondą sudaro 60 tūkst. JAV dolerių.