Kai jau atrodė, jog Jono Valančiūno komanda įsirašė pergalę Los Andžele, šeimininkai susiėmė ir jiems pavyko išsigelbėti.

Per Matto Ryano išplėštą pratęsimą Los Andželo „Lakers“ (2-5) 120:117 (23:27; 33:17; 26:35; 29:32: 9:6) įveikė J. Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-3) namų aikštėje.

Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, įmetė 9 taškus (2/9 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Rezultatyviausiai Naujojo Orleano komandoje pasirodė Zionas Williamsonas, kuris įmetė 27 taškus (11/20 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir perdavė 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Lonnie Walkeris, kuris per 40 minučių pelnė 28 taškus (4/8 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius.

Lemiamame rungtynių ketvirtyje „Lakers“ per kiek daugiau nei sekundę išplėšė rungtynių pratęsimą.

Pratęsime stabiliau žaidė šeimininkai, o svečiai neišnaudojo progos, kai C.J. McCollumas nepataikė iš toli.

„Lakers“: Lonnie Walkeris 28 (4/8 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud.), Anthony Davisas (8/17 dvit., 16 atk. kam.) ir LeBronas Jamesas (9/16 dvit., 0/7 trit., 10 atk. kam., 8 rez. ) po 20, Troy Brownas 15, Russellas Westbrookas 13, Mattas Ryanas 11, Austinas Reavesas 7.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27 (11/20 dvit., 5/8 baud.,  5 atk. kam., 7 rez. perd.), C.J. McCollumas 22 (9/21 dvit., 1/6 trit.), Jose Alvarado 15, Trey Murphy 12, Larry Nance'as Jr. 11, Jonas Valančiūnas 9 (2/9 dvit.), Dysonas Danielsas 8.