Milano „Inter“ Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje 2:1 įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Rafaelis Leao jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Zlatanas Ibrahimovičius 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0.

Marcelo Brozovičius per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Z.Ibrahimovičius antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei „AC Milan“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Romelu Lukaku 71-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Christianas Eriksenas 97-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išplėšė „Inter“ ekipai pergalę 2:1.