6
„Partizan“ – „Real“ (nuotr. SCANPIX)

Dramą Belgrade išgyvenusi „Real“ išplėšė lemiamas rungtynes

Pergalę apkartino Decko trauma

Antrą kartą iš eilės Belgrado pragare dramą laimėjusi Madrido „Real“ išplėšė lemiamas ketvirtfinalio rungtynes. Ispanijos klubas svečiuose 85:78 (27:15, 18:27, 16:13, 24:23) palaužė Belgrado „Partizan“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 2-2.

6

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Madride.

Madrido komanda pirmavo visą pirmąją rungtynių dalį ir dešimtąją minutę buvo priekyje 14 taškų persvara. Tačiau „Partizan“ komanda sugrįžo į žaidimą, kuri prasidėjus paskutinei antrojo kėlinio minutei po ilgos pertraukos išlygino rezultatą 42:42.

Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis buvo prasižengta prieš tritaškį metusį Sergio Llullą, kuris realizavo visus tris baudų metimus ir prieš ilgąją pertrauką „Real“ pirmavo 45:42.

Per pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes „Partizan“ praleido tik keturis taškus ir tuo pasinaudoję šeimininkai po D. Anjuščiaus tritaškio išsiveržė į priekį 51:49. Tačiau likusią trečiojo kėlinio atkarpą „Partizan“ pralaimėjo 4:12 ir po trijų kėlinių atsiliko 55:61.

Priešpaskutinę minutę „Real“ pirmavo šešiais taškais, bet tada „Partizan“ pelnė greitus keturis taškus, įskaitant dvitaškį, kai kamuolys į krepšį įkrito visiškai per atsitiktinumą - 78:80.

Kitoje atakoje W. Tavaresas per grumtynes dėl kamuolio po krepšiu įmetė dvitaškį su pražanga ir likus 54 sekundėms skirtumas didėjo iki penkių taškų.

Rungtynių nebaigė vienas „Real“ lyderių Gabrielis Deckas. Paskutiniame kėlinyje ant jo kelių krito dėl kamuolio kovojęs Z. LeDay’us ir argentinietis po to aikštę paliko tik su komandos personalo pagalba.