7
D. Motiejūnas (nuotr. SCANPIX)

Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ ekipa namuose 104:69 (17:24, 30:12, 32:17, 25:16) nugalėjo Monako „AS Monaco“ klubą su Donatu Motiejūnu ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

7

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Monake.

Monako komanda geriau pradėjo rungtynes, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo septynių taškų pranašumo. Tačiau „Maccabi“ antrojo kėlinio pradžioje nubloškė svečius, kai pelnė net 20 taškų be atsako ir pabėgo į priekį 37:24.

Svečiai po to rungtynių tempą išlygino, kurie likusią kėlinio dalį laimėjo 12:10. Po pirmosios mačo pusės „Maccabi“ komanda buvo priekyje 47:36.

Per pirmus du kėlinius šeimininkams L. Brownas pelnė 12 taškų, W. Baldwinas pridėjo 8 taškus. Monako klubui M. Jamesas ir E. Okobo surinko po 8 taškus. D. Motiejūnas įmetė septynis taškus.

Penkis taškus iš eilės trečiajame ketvirtyje pelnęs W. Baldwinas didino „Maccabi“ pranašumą iki 16 taškų. Vėliau Tel Avivo ekipa dar spurtavo 8:0 ir taip pirmą kartą perlipo 20 taškų pranašumo ribą - 74:50. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatui esant 79:53.

Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 21 aikštėje praleistas minutę pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 3 kamuolius, bet pažeidė taisykles 2 kartus ir suklydo 1 sykį.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22 (6/8 trit., 6 rez. perd.), Wade Baldwinas 19 (6 rez. perd.), Alexas Poythressas 12 (6 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo 11 (4 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 11 (4 atk. kam.), Bonzie Colsonas 10 (6 atk. kam.), Jake Cohenas 8 (4 atk. kam.).

„AS Monaco“: Mike Jamesas 13 (8 atk. kam.), Johnas Brownas 12 (5 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 11, Elie Okobo 8, Alpha Diallo 7, Donta Hallas 6, Jaronas Blossomgame 5 (4 atk. kam.).