Dramatišką pralaimėjimą Eurolygoje patyrė „AS Monaco“ (7/5) su Donatu Motiejūnu. Prancūzai svečiuose 85:89 (13:16, 22:16, 16:19, 21:21, 13:17) nusileido Belgrado „Partizan“ (6/6).

Rezultatyviausias sezono rungtyes sužaidęs D. Motiejūnas per 21 minutę surinko 23 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 pražangas, 4 išprovokuotas pražangas ir 20 naudingumo balų.

Rungtynės klostėsi itin dramatiškai. Likus 4 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos „Partizan“ pirmavo 65:59, bet tada svečiai surado atsakymų ir varžovų nepaleido į priekį.

Kai jau atrodė, kad šeimininka vėl perėmė iniciatyvą, Mike'as Jamesas pataikė iš toli (69:70). Likus 10 sekundžių Jamesas Nunnally sumetė abi baudas (72:69) ir svečiams atsivėrė šansas išlyginti rezultatą.

Kamuolį į rankas paėmęs M. Jamesas būtent tai ir padarė. Belgrado klubas rezultatui esant lygiam 72:72 dar turėjo dvi sekundes išplėšti pergalę, bet K. Punteris nepataikė ir komandos žaidė pratęsimą.

Jį AS Monaco“ pradėjo gerai, be tada šeimininkai irgi surado atsakymų, o prancūzai vėliau lemiamu metu suklydo.

Pratęsimo pabaigoje D. Motiejūnas prametė dvitaškį, o netrukus užsidirbo nesportine pražangą prieš Aleną Smailagičių, kuris likus 10 sekundžių sumetė baudas ir šeimininkus atitolino iki 87:83). Lietuvis dar pataikė dvitaškį, bet laiko išsigelbėti nebeužteko.

„AS Monaco“: Donatas Motiejūnas 23 (6/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Mike'as Jamesas 16 (1/6 dvit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Johnas Brownas (7 atk. kam.) ir Alpha Diallo po 10, Elie Okobo 9 (7 rez. perd.).

„Partizan“: Kevinas Punteris 25 (4/9 dvit., 3/8 trit., 8/9 baud.), Jamesas Nunnally 23, PJ Dozieras 15 (7 rez. perd.), Bruno Caboclo 13.V