Pralaimėjimą NBA patyrė Indianos „Pacers“ (12/18) su Domantu Saboniu.

Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 99:114 (33:33, 20:25, 34:29, 12:27) pripažino Milvokio „Bucks“ (19/11) pranašumą.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 14, perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Milvokio komanda šiame mače neturėjo septynių krepšininkų, tarp kurių buvo lyderiai Giannis Antetokounmpo ir Khrisas Middletonas.

Nugalėtojus į priekį vedė Jrue Holiday, surinkęs 26 taškus ir atlikęs 14 perdavimų.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus ir ketvirtojo pradžioje „Bucks“ trumpai atsiliko. Tačiau po to šeimininkai spurtavo 21-0, įgijo 20 taškų persvarą ir nugalėtojas tapo aiškus.

„Pacers“: Caris LeVertas ir Domantas Sabonis (14 atk. kam.) po 16, Mylesas Turneris 13, Malcolmas Brogdonas 12, Chrisas Duarte’as 10.

„Bucks“: Jrue Holiday 26 (14 rez. perd.), Patas Connaughtonas ir Bobby Portisas po 20, Jordanas Nwora 15.