Po NBA mainų Domantą Sabonį įsigijęs Sakramento „Kings“ klubas iškovojo antrą pergalę paeiliui. Praėjusią naktį „Kings“ (22/36) svečiuose 123:110 (24:29, 35:36, 33:23, 31:22) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (25/30) komandą.

Sakramento ekipa iškovojo antrą pergalę iš eilės, o D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį.

Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes ir įmetė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ komanda lemiamą spurtą 16:4 surengė ketvirtame kėlinyje, kai liksu žaisti 5 min. nuo varžovų atitrūko 18 taškų persvara (116:98). Per likusį laiką svečiai išsaugojo dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę, leidžiančią tęsti kovą dėl vietos NBA įkrintamosiose varžybose.

Šiame mače „Kings“ atliko 27 rezultatyvius perdavimus, o komandos treneris Alvinas Gentry išskyrė D. Sabonio įtaką: „Domantas labai aktyviai dalyvauja puolimo veiksmuose, dalinasi kamuoliu ir suranda po krepšiu įkertančius komandos draugus. Kiti žaidėjai žino, kad gali sulaukti perdavimo iš D. Sabonio, reikia tik laiku atsidengti.“

Vakarų konferencijoje „Kings“ užima 13 vietą, o nuo 10-oje pozicijoje esančios Portlando „Trail Blazers“ (23/34) juos skiria tik pergalė.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 22, Corey Kispertas 20, Thomas Bryantas 13, Rui Hachimura po 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26, Harrisonas Barnesas 21, Maurice'as Harkless 17, Domantas Sabonis 16 (11 atk. kam.,7 rez. perd.), Justinas Holiday 12.