Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (36/27) su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama komanda netikėtai namuose 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) nusileido Hjustono „Rockets“ (29/35) klubui.

Domantas Sabonis vėl žaidė puikiai ir per 39 minutes pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 9 sykius.

Jam tai buvo jau 46-asis dvigubas dublis iš eilės. Lietuvis pakartojo ilgiausią seriją komandos istorijoje. D. Sabonis susilygino su Jerry Lucasu, kuris 46 dvigubų dublių iš eilės rekordą pasiekė dar 1967-1968 m. sezone.

Bet rungtynėse neišvengta traumų.

„Rockets“ komandos turkas Alperenas Šengunas ketvirtojo kėlinio pabaigoje stabdydamas D.Sabonį nesėkmingai nusileido ant parketo. Krepšininkas patyrė kojos traumą ir iš arenos buvo išvežtas su neįgaliojo vežimėliu.

Traumos rimtumas kol kas neaiškus. Jis iki šio epizodo buvo spėjęs pelnyti 14 taškų.

„Kings“ pirmoje mačo pusėje pirmavo 13 taškų, tačiau kita rungtynių pusė susiklostė tragiškai. Sakramento ekipa ėmė strigti, o varžovai tuo puikiai naudojosi, kurie visiškai perimė iniciatyvą.

„Kings“ ketvirto kėlinio pradžioje jau atsiliko 75:92. Nors vėliau dar sugebėjo kiek priartėti, bet varžovai vis vien išlaikė pergalingą pranašumą.

Nugalėtojams  Fredas VanVleetas įmetė 22 taškus, Jalenas Greenas pridėjo 19.

Pralaimėjusiems D. Saboniui geriausiai talkino Malikas Monkas, surinkęs 20 taškų.

„Rockets“: Fredas VanVleetas 22 (2/4 trit., 4 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Jalenas Greenas 19 (5/9 dvit., 1/6 trit.), Alperenas Sengunas 14 (7/14 dvit., 6 atk. kam.), Amenas Thompsonas 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Camas Whitmore (2/5 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam.), Jabari Smithas (2/6 trit., 11 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas (2/5 trit.) po 10.

„Kings“: Domantas Sabonis 25 (10/11 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd., 9 kld.), Malikas Monkas 20 (6/8 dvit., 2/8 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 18 (5/12 dvit., 2/9 trit., 9 atk. kam.), Keeganas Murray 13 (3/6 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam.).