Domano Sabonio atsovaujama Indianos „Pacers“ (1-4) patyrė skaudžią nesėkmę NBA lygoje. Ricko Carlisle'o auklėtiniai svečiuose 100:118 (24:29, 24:28, 23:30, 21:30) neprilygo Toronto „Raptors“ (2-3) klubui.

Lietuvis ant parketo praleido 34 minutes ir per jas surinko 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, keturis sykius suklydo bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Mačo nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje. Indianos ekipa vis išlikdavo šalia varžov nugarų. Bet iškart po pertraukos mini spurtą surengę  „Raptors“ atitrūko dviženkliu taškų skirtumu,  o vėliau pirmavo ir 87:71.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas nuolat išliko stabilus. „Pacers“ dar bandė spurtuoti bei įnešti mače intrigos, tačiau trūko tikslumo, tuo labiau, kad ir varžovai atsakydavo rezultatyviomis atakomis.

Galiusiai svečiams teko pripažinti varžovų pergalę.

Nugalėtojams Fred VanVleetas per 36 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai talkino OG Anuoby, pridėjęs 25 taškus.

Pralaimėjusiems  Malcolmas Brogdonas surinko 18 taškų. Chrisas Duarte pridėjo 14.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), OG Anunoby 25, Scottie Barnesas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gary Trentas 12, Preciousas Achiuwa ir Dalano Bantonas po 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Duarte 14, Jeremy Lambas 12, Mylesas Turneris 10, Domantas Sabonis 9, T.J. McConnelli, Bradley Wanamakeris ir Torrey Craigas po 8.