Didžioji dalis japonų nenori, kad olimpiada įvyktų šiemet

Pernai neįvykusios Tokijo vasaros olimpinės žaidynės buvo perkeltos į šių metų liepos 23 – rugpjūčio 8 dienas. Tikimasi, kad iki tol situacija su koronaviruso pandemija pagerės, o sportininkai, galbūt, jau bus paskiepyti nuo viruso.

Tiesa, eiliniai japonai į olimpinių žaidynių rengimą žiūri skeptiškai. TBS telefoninėje apklausoje 81 proc. respondentų atsakė, kad olimpinės žaidynės turėtų neįvykti arba būti nukeltos į kitus metus.

Tik 13 proc. atsakė, kad jos turėtų būti rengiamos pagal planą. Lyginant su gruodžio mėnesiu, skeptikų dalis padidėjo 18 procentinių punktų. Kitą apklausą organizavo „Kyodo“.

Joje 80,1 proc. žmonių atsakė, kad nereikėtų rengti olimpinių žaidynių šią liepą. Skeptikų augimas irgi buvo panašus, kaip pirmojoje apklausoje (17 proc. punktų).

Kaip pažymi „CBS News“, japonų skepticizmas auga dėl prastėjančios koronaviruso situacijos šalyje. Vos prieš keletą dienų Tokijo mieste įsigaliojo nepaprastoji padėtis.

Ji buvo paskelbta mėnesiui ir turėtų nustoti galioti vasario 8 d. Japonijoje nuo koronaviruso iš viso mirė daugiau nei 4000 žmonių, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų iš viso buvo beveik 287 tūkst.

Sausio pradžioje užsikrėtimų skaičiai vėl ėmė didėti ir kai kuriomis dienomis viršijo 7000.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų