Didelės kompanijos atsisako remti pasaulio ledo ritulio čempionatą Baltarusijoje

Gegužės 21 – birželio 6 dienomis Baltarusijoje ir Latvijoje turėtų vykti pasaulio ledo ritulio čempionatas, tačiau dėl jo šeimininkų iki šiol nėra bendro sutarimo.

Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) raginama neleisti Baltarusijai rengti čempionato dėl žiauraus elgesio su protestuotojais, neramumų šalyje ir neskaidrių prezidento rinkimų. Svarbūs IIHF rėmėjai – „Škoda“ ir „Nivea“ – jau pranešė, kad atsisakys remti čempionatą, jei šis bus rengiamas Baltarusijoje.

„Nivea“ pasisako už pagarbą, vienybę ir smerkia bet kokias diskriminacijos bei žiaurumo apraiškas. Matydami dabartinę situaciją, nusprendėme, kad neremsime 2021 m. pasaulio čempionato, jei jis vyks Baltarusijoje“, - teigiama „Nivea“ pranešime.

Panašų pranešimą išplatino „Škoda“: „Didžiuojamės, jog 28-erius metus bendradarbiaujame su pasaulio ledo ritulio čempionatu, bet mes taip pat pasisakome už žmogaus teises, todėl „Škoda“ atsisakys remti šių metų čempionatą, jei Baltarusija bus viena iš jo organizatorių.“

Žmonės Vitebske neseniai išėjo į gatves ir protestavo prieš pasaulio čempionato rengimą jų šalyje, demonstruodami plakatus ir krauju aptaškytas ledo ritulio lazdas.

IIHF prezidentas Rene Faselis neseniai buvo susitikęs su Aleksandru Lukašenka ir nusprendė paankstinti federacijos posėdį iš sausio 25 d. į sausio 18 d.

Manoma, kad per artimiausias dienas bus priimtas galutinis sprendimas dėl čempionato organizatorių. Anksčiau skelbta, kad Latvija būtų pajėgi ir viena suorganizuoti čempionatą.V


Rašyti komentarą...
S
Stasys
2021-01-18 16:43:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ten dėl rinkimų skaidrumo ir sąžiningumo Lietuvoje ir JAV.
Atsakyti
0

J
Jurgita
2021-01-18 18:04:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka daryti ,kad as neturiu el.bankinkystes ?Mano sask.angliska .Sia savaite turiu deklaruoti pajamas ir kad turto neturiu,dejlaruoti kad nenutruktu man busto nuomos kompensacija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų