Eurolygoje įvyko dviejų autsaideriais tapusių klubų susidūrimas, nepašykštėjęs intrigos. Milano „EA7 Emporio Armani“ (6/13) savo arenoje prieš Vilerbano ASVEL (6/13) – 73:79 (17:19, 20:23, 20:15, 16:22). ASVEL pradėjo rungtynes spurtu 9:0 ir pirmuosius taškus praleido tik Timothe Luwawu-Cabarrot baudų metimais.

Įgyta iniciatyva susvyravo tik įsibėgėjus trečiajam kėliniui, tačiau paskutinę minutę svečiai pasitiko su vieno metimo persvara – 75:72. Brandonas Daviesas tuomet pataikė tik vieną baudos metimą, o ASVEL rungtynes pristabdė minutės pertraukėle. Pasitarus Alexas Tyusas pelnė taškus su B.Davieso pražanga, tačiau prašovė mesdamas baudos metimą (77:73). Iš toli netaiklus buvo Nicolo Melli, o Vilerbano klubas pergalės jau nepaleido. Šeimininkų neišgelbėjo B.Davieso siautulys – 31 minutė, 26 taškai (9/15 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 8/11 baudų metimų), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos, blokas, 11 išprovokuotų pražangų, 2 paties nuobaudos ir 31 naudingumo balas.

Vilerbano klubas atsitiesė po penkių pralaimėjimų Eurolygoje paeiliui, o Italijos klubas lieka su keturių nesėkmių serija. Toks rezultatas leido ASVEL atsispirti nuo turnyro lentelės dugno, o Milano klubas jame išliko kartu su Berlyno ALBA (6/14).

„EA7 Emporio Armani“: Brandonas Daviesas 26 (8 atk. kam., 0/3 tritaškių), Timothe Luwawu-Cabarrot 16 (8 atk. kam., 2/6 tritaškių), Devonas Hallas 12, Kyle’as Hinesas 9 (4/4 dvitaškių).

ASVEL: Jonah Mathewsas 17 (5 rez. perd.), Nando De Colo 13 (1/5 tritaškių), Charlesas Kahudi ir Youssoupha Fallas po 10.