2012-2013 m. DNB LKF moterų taurės turnyre kovos 11 ekipų iš trijų lygų - LMKL, NMKL ir LMKAL.

Elitinės lygos garbę gins 7 jos dalyvės: Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“, Šiaulių „Rūta-Universitetas“, Klaipėdos „Fortūna“, Kauno „Aistės-LSU“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Vilniaus „Jaunieji talentai“. LMKL vicečempionės — „Kibirkštis-VIČI-IKI“ krepšininkės — į kovą stos tik finalo ketverte.

NMKL turnyre atstovaus „KTU-Kaunas“ ir Vilniaus „Tiketa“, o LMKAL — Rokiškio „KKSC-Rospo“ ir Mažeikių „Eko2šiluma“.

Pirmajame etape 10 komandų bus suskirstytos geografiniu principu į 3 grupes. A grupėje grumsis „Hoptrans-Sirenos“, „Aistės-LSU“, „KTU-Kaunas“ ir „Sūduva-Mantinga“, B grupėje — „Jaunieji talentai“, „Tiketa“ ir „KKSC-Rospo“, o C grupėje — „Fortūna“, „Eko2šiluma“ ir „Rūta-Universitetas“.

A grupės pusfinalyje susitiks „Hoptrans-Sirenos“ ir „Aistės-LSU“ bei „KTU-Kaunas“ ir „Sūduva-Mantinga“. B ir C grupių komandos kovos vieno rato sistema.

Į antrąjį turnyro etapą pateks tik grupių nugalėtojos. Antrajame etapo jos rungtyniaus vieno rato sistema ir taip išsiaiškins finalo ketverto pusfinalio poras.

Silpniausia antrojo etapo komanda pusfinalyje grumsis su „Kibirkštimi-VIČI-IKI“, o pirmoji ir antroji susitiks tarpusavyje.

Pirmosios 2012-2013 m. DNB LKF moterų taurės turnyro rungtynės įvyks jau rugsėjo 29-ąją Šiauliuose. Tą dieną 16 val. Šiaulių universiteto sporto salės (P. Višinskio g. 25) aikštėje pasirodys vietos „Rūta-Universitetas“ ir Mažeikių „Eko2šiluma“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų