9
Marcusas Fosteris (nuotr. FIBA)

Vilniaus „Rytas“ (2/3) komanda trečiadieni vakarą Čempionų lygoje savo arenoje susitiko su Herzlijos „Bnei Herzliya“ (2/3) krepšininkais. Giedriaus Žibėno auklėtiniai šį kartą 90:101 (18:23, 17:30, 31:16, 24:32) nusileido svečiams iš Izraelio.

9

Rungtynių pradžioje „Ryto“ krepšininkai laikėsi gana neblogai ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo vos 5 taškais – 18:23.

Antrajame ketvirtyje Herzilijos krepšininkai šeimininkams užkūrė tikrą pragarą. Pastarieji per kėlinį sugebėjo pelnyti 30 taškų ir išsiveržė į priekį 35:53.

Po pertraukos vilniečiai padidino tempą ir pradėjo žaisti agresyviau. Giedriaus Žibėno auklėtiniams pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Baigiantis trečiajam kėliniui pastarieji atsilikinėjo rezultatu 66:69.

Visgi, po šio vilniečių reido svečiai nesutriko ir sugebėjo surengti spurtą 11:4. Dviženklę persvarą susigrąžinusi „Bnei Herzliya“ lemiamo kėlinio viduryje jau pirmavo 87:73.

Daugiau į žaidimą vilniečiams sugrįžti nepavyko ir pastarieji patyrė nesėkmę 90:101.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 25 (8/13 dvit., 1/8 trit., 6/8 baud.), Elvaras Fridrikssonas 22 (7/7 baud.), Gytis Masiulis 11 (8/10 baud.), Martynas Echodas 10 (10 atk. kam., 3 blk.), Margiris Normantas ir Gytis Radzevičius po 8.

„Bnei Herzliya“: Maurice‘as Kempas 33 (14/20 dvit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 37 n. b.), Chrisas Babbas (2/12 trit.) ir Stephenas Thompsonas Jr. po 16, Sandy Cohenas 15 (3/5 trit.), Quintonas Hookeris 12 (6 rez. perd.), Julianas Gamble‘as 8 (11 atk. kam.).