Marselyje (Prancūzija) startavo FIBA pasaulio 3x3 turo etapas. Jame dalyvauja ir Plungės „Plungės“ ekipa (Rolandas Jakštas, Ovidijus Kaminskis, Deividas Rasys ir Ignas Razutis).

Plungiškiai penktadienį D grupės starte vos nesukūrė sensacijos ir tik po pratęsimo 17:19 pralaimėjo 6-ą vietą pasaulio reitinge užimančiai Amsterdamo „HiPRO“ (Nyderlandai) komandai. Plungės klubas pirmavo praktiškai visas rungtynes (6:2, 10:6, 12:8, 13:9, 14:10, 17:13), bet lemiamu metu įstrigo puolime.

Olandai tada sumažino deficitą iki minimumo, o Worthy de Jongas aidint sirenai išplėšė pratęsimą (17:17). Jo pradžioje W.de Jongas netiksliai metė iš toli, bet „HiPRO“ atkovojo kamuolį, grąžino jį de W. de Jongui ir šis antru bandymu neklydo.

O. Kaminskis pelnė 5 taškus ir atkovojo 6 kamuolius, o R. Jakštas (5 atk. kam.), I. Razutis (6 atk. kam.) ir D. Rasys pridėjo po 4 tšk. Nugalėtojų gretose net 14 tšk. surinko W. de Jongas.

Antrose rungtynėse „Plungė“ 20:18 įveikė Paryžiaus (Prancūzija) klubą ir prasimušė į atkrintamąsias varžybas.

Rungtynių pabaigoje plungiškiai dar pirmavo 19:16, bet praleido dvi rezultatyvias varžovų atakas (19:18). Paryžiaus komanda galėjo išlyginti rezultatą, bet Franckas Seguela metė netiksliai.

Tada jau tiksėjo paskutinės rungtynių sekundės ir varžovai ėmėsi pražangų taktikos. I. Razutis iš dviejų baudų pataikė vieną ir suteikė Paryžiaus ekipai viltį, tačiau desperatiškas F. Seguelos metimas iš toli tikslo nepasiekė.

7 tšk. nugalėtojams pelnė D.Rasys, po 5 – R.Jakštas (6 atk. kam.) ir O.Kaminskis, 3 – I.Razutis. Varžovai šiose rungtynėse vertėsi tik trimis krepšininkais, o vienas iš jų paskutinę minutę dar kiek susižeidė galvą.