Skaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė Barselonos „Barcelona“ (8-4) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai šį kartą namuose po dramatiško mūšio 74:75 (15:21, 31:19, 16:17, 12:18) krito prieš Vilerbano ASVEL (4-8) krepšininkus.

Prieš nutrūkstant pergalių serijai Barselonos ekipa buvo laimėjusi paskutines tris rungtynes turnyre.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis žaidė 14 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Prancūzai kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkle persvara (8:19).

Visgi, greitai ši ėmė tirpti, o antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai ne tik visiškai panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą (46:40).

Po didžiosios pertraukos į priekį dar toliau atsiplėšė katalonai, po kurių pratęstos atkarpos 10-0 skirtumas tapo dviženklis (52:40).

Vis dėlto, tai raktu į pergalę netapo. Svečiai atsitiesti po tokio smūgio ir rungtynių likimas sprendėsi jų pabaigoje.

Likus žaisti paskutinę minutę, Nando De Colo baudų metimai išvedė svečius į priekį (72:73). Jau kitoje atakoje dvitaškiu atsakė Nicolas Laprovittola (74:73).

Visgi, aikštės šeimininkams apsiginti nepavyko ir paskutinėmis sekundėmis taškus pelnė tas pats N.De Colo (75:74).

Per likusį laiką Barselonos krepšininkams išsigelbėti jau nepavyko.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17 (6/7 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), Nicolas Laprovittola 14 (1/6 trit., 5 kld.), Kyle‘as Kuričius 13 (4/9 trit.), Janas Vesely ir Tomašas Satoransky po 6.

ASVEL: Nando De Colo 19 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), Youssoupha Fallas 14 (18 atk. kam.), Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 10, Jonah Mathewsas 8.