Danų treneris didžiavosi auklėtiniais: prieš atranką visi mus nurašė

Danijos rinktinė buvo arti stebuklo – vos neeliminavo Lietuvos ir vos nepateko į Europos čempionatą. Dvikovos pabaigoje varžovų atstovas Adama Darboe turėjo šansą išvesti savo komandą į priekį, bet Mantas Kalnietis blokavo oponento metimą.

Po itin apmaudaus pralaimėjimo Danijos rinktinės vyr. treneris Erezas Bittmanas didžiavosi savo auklėtiniais, tačiau dėl tokio finišo buvo labai nusivylęs.

„Labai sunku rinkti tinkamus žodžius, bet manau, kad tokioje koronaviruso situacijoje, žaidžiant du kartus „burbuluose“, įveikti lietuvius antrą kartą per tris mėnesius Lietuvoje – tai būtų istorija, apie kurią prieš porą metų niekas negalėjo pagalvoti. Nesiskųsiu dėl sistemos. Tokia maža šalis kaip Danija prieš 6–7 metus dar žaidė mažų valstybių turnyre, o dabar galėjo įveikti Lietuvą antrą kartą“, – sakė treneris.

Anot jo, auklėtiniai ant parketo rodė tiesiog nuostabius dalykus.

„Nuo pat pradžių buvo sunku, galėjau tik svajoti, kas būtų, jeigu žaistume Kopenhagoje, kur mus galėtų palaikyti 7–9 tūkstančiai žmonių. Esame labai nusivylę, tačiau, kita vertus, turime didžiuotis. Prieš prasidedant šioms varžyboms, kiekvienas mus nustūmė į 32-ąją vietą, kas reiškė, kad turime būti silpniausia atrankos komanda. 93–94 procentai žmonių prieš rungtynes sakė, kad Lietuva lengvai laimės šias rungtynes.

Mūsų vaikinai yra tiesiog nuostabūs – taip, kaip jie žaidė, kokią dvasią demonstravo ant parketo. Kevinas Larsenas ir Jonas Zohore, kurie žaidžia antroje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje, su visa pagarba, buvo gerokai geresni už lietuvius, kurie žaidžia Ispanijos čempionate ir puikius jaunus žaidėjus, kurie užaugs.

Tai parodo, kad lyga, kurioje žaidi, to neatspindi ir neturi įtakos. Rinktinėje tu pakeli savo žaidimo lygį – Kevinas, Jonas ir kiti vaikinai atliko puikų darbą. Mums pritrūko vieno atkovoto kamuolio, vienos klaidos, kad patektume į Europos čempionatą. Jausmai dvejopi: galime savimi didžiuotis, bet esame labai nusivylę, kad negalėjome“, – akistatą apžvelgė E.Bittmanas.

„Tikiuosi, kad žaidėme dėl Danijos krepšinio ateities. Kiekvienas atkovotas kamuolys – vienas naujas klubas Danijos lygoje. Kiekviena pergalė – galbūt 100 naujų sirgalių. Mes tikrai didžiuojamės savimi, bet iš kitos pusės tenka ir pripažinti, kad tai yra mums kartu didžiulis nusivylimas“, – tikino strategas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų