Danijos kronprincesė Mary susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte

Lietuvoje viešinti Danijos kronprincesė Mary penktadienį kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene apsilankė Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ir susitiko su Lietuvos mažųjų žaidynių dalyviais.

Jos Karališkoji Prakilnybė kartu su savo vardo fondu aktyviai dirba sprendžiant socialinius iššūkius, tokius, kaip socialinė atskirtis. Sportas – vienas veiksmingiausių įrankių šiems tikslams pasiekti, todėl pirmoji ponia viešniai pasiūlė apsilankyti Lietuvos mažųjų žaidynėse dalyvaujančiame Vilniaus lopšelį-darželį „Rūta“.

Kronprincesė stebėjo vaikų su specialiaisiais poreikiais grupės fizinio ugdymo užsiėmimą.

„Jos Karališkoji Prakilnybė aktyviai remia įvairias sporto iniciatyvas, pati sportuoja. Todėl norėjome ją pakviesti susipažinti su Lietuvos mažųjų žaidynių dalyviais. Žinau, kiek džiaugsmo vaikams suteikia fizinis aktyvumas, kaip atsidavusiai dirba pedagogai.

Kartu su LTOK Lietuvoje aktyviai stengiamės prisidėti prie fizinio raštingumo ugdymo, todėl buvo įdomu ir prasminga aptari vaikų ir jaunimo judėjimo skatinimo iniciatyvas“, – sakė D. Nausėdienė.

Ji jau ne vienerius metus globoja LTOK Olimpinio švietimo projektus – Lietuvos mažųjų žaidynes ir pradinukams skirtą iniciatyvą „Olimpinis mėnuo“.

Po vizito darželyje kronprincesė Mary kartu su D. Nausėdiene atvyko į Lietuvos olimpinį komitetą, kur susitiko su olimpine čempione Daina Gudzinevičiūte. Susitikimo metu viešnia iš Danijos domėjosi Lietuvoje vykstančiais fizinio aktyvumo skatinimo projektais, darbu su jaunimu, LTOK vykdomomis fizinį raštingumą ugdančiomis programomis.

„LTOK Olimpinio švietimo projektuose dalyvauja šimtai tūkstančių vaikų ir tūkstančiai pedagogų. Esame dėkingi pirmajai poniai Dianai už didžiulį palaikymą, kurio dėka galime nuveikti dar daugiau sveikesnės bei aktyvesnės visuomenės labui.

Mums didelė garbė, kad Jos Karališkoji Prakilnybė skyrė laiko ir nuoširdžiai domėjosi olimpiniu švietimu Lietuvoje. Ir mums, ir mūsų projektų dalyviams tai labai svarbu“, – sakė LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė.

Danijos kronprincesė Mary Lietuvoje vieši minint Lietuvos Respublikos ir Danijos Karalystės diplomatinių santykių užmezgimo šimtmetį ir atkūrimo trisdešimtmetį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų