Luka Dončičius surengė dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą, tačiau Portlando „Trail Blazers“ (16/10) išvykoje 121:118 (34:25, 24:36, 45:30, 18:27) palaužė slovėno atstovaujamą Dalaso „Mavericks“ (13/15).

Nugalėtojai sužaidė trečiajame kėlinyje užfiksavo naują klubo rekordą. Nuo šiol 45 taškai pelnyti per kėlinį yra naujas „Trail Blazers“ ekipos rekordas. Būtent jame Portlando ekipa įgijo didžiausią pranašumą.

Lemiamoje atkarpoje savo žodį tarė Damianas Lillardas. Jo tritaškis ir rezultatyvus perdavimas virtęs dar vienu tolimu metimu praktiškai nuskandino „Mavs“ (112:99).

Vis gi šeimininkai nepasidavė ir artėjant kulminacijai užkūrė 0:12 spurtą. Tada dar kartą nugalėtojus truktelėjo D. Lillardas, pataikęs tolimą metimą likus 32 sekundėms (119:116).

Pralaimėjusiems Luka Dončičius surinko net 44 taškus (5/8 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir išskirstė 9 rezultatyvius perdavimus.

Portlando ekipai D. Lillardas pelnė 34 taškus (5/11 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: L. Dončičius 44, Kristapas Porzingis 18, Dorrianas Finney-Smithas 14, Timas Hardaway'us 12 taškų.

„Trail Blazers“: D. Lillardas 34, Gary Trentas jaunesnysis 17, Carmelo Anthony ir Robertas Covingtonas po 15, Enesas Kanteris 14 taškų.