Dakaro komandos ture per Lietuvą – ir vaišės, ir talismanų dalybos

Praėjusį savaitgalį „Agrorodeo“ komanda keliavo po Lietuvą – Dakaro raliui paruoštą „Toyota Hilux“ automobilį ir „Scania“ techninės pagalbos sunkvežimį išvysti galėjo įvairių šalies regionų gyventojai. Jie turėjo progą Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui užduoti klausimų apie varžybas ir dalijo talismanus.

19

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Agrorodeo“ komandos kelionė po Lietuvą

Palaikymas regionuose – įkvepiantis

Pradėję „Agrorodeo“ turą penktadienio popietę Vilniuje, šeštadienio rytą komandos nariai buvo Biržuose. Susitikime su Dakaro dalyviais dalyvavo ne tik gausus būrys Biržų gyventojų su šeimomis, o ir rajono meras Valdemaras Valkiūnas.

„Smagu matyti aktyvų gyventojų domėjimąsi mūsų ekipažo istorija ir lūkesčiais šių metų Dakare. Pasikrovėme teigiamos energijos“, – su šypsena pasakojo ekipažo šturmanas S. Jurgelėnas.

Iš Biržų V. Žalos ir S. Jurgelėno ekipažas pajudėjo į Joniškį. „Dakaru domisi visa Lietuva – darydami tokius turus matome, kad sportas įdomus ir regionuose gyvenantiems žmonėms. Techniką ypač įdomu apžiūrinėti vaikams – mažieji ir įlipti į automobilį nori, ir vežamas detales patyrinėti“, – įspūdžius pasakojo V. Žala.

REKLAMA

Įteikė pašventintą kryželį

Sekmadienį „Agrorodeo“ komandą išlydėjo kretingiškiai. Susitikimą su miestiečiais pradėjo ekipažo pilotas V. Žala, kuris papasakojo apie Dakaro ralio kasdienybę ir tai, kaip komanda pasiruošė ateinančioms lenktynėms.

Renginyje savo apsilankymu nustebino brolis pranciškonas, diakonas Bernardas Belickas. Jis ekipažo komandai visų pranciškonų vardu linkėjo ne tik sėkmės, o ir kaip palaikymo ženklą V. Žalai ir S. Jurgelėnui įteikė pašventintą kryželį: „Labai svarbu, kad keliautumėte su tikėjimu ir lydėtų laimėjimai. Visada reikia mokytis laimėjimo, tiek sporte, tiek mūsų valioje. Ne visada būname laimėtojai, bet po truputį kasmet augame ir mokomės. Jūsų rezultatai ir kelionė, tikiu, skiriama tėvynės labui, tad norisi palinkėti atkaklumo, ryžto, ištvermės, kantrybės ir susikalbėjimo.“

Išlydėjo su rankų darbo suvenyrais

Sekmadienio popietę „Agrorodeo“ Dakaro ekipažas pasiekė Raseinius, kur jų laukė ne tik gausus būrys gerbėjų su šeimomis, bet ir Neįgaliųjų dienos užimtumo centro klubo „Devyni amatai“ narės. Šios ekipažo pilotui ir šturmanui įteikė rankų darbo suvenyrų, turinčių atnešti sėkmę didžiausiame pasaulyje maratone.

„Raseinių publika buvo išties nuostabi. Smagu kalbėtis su žmonėmis, kurie aktyviai seka mūsų Dakaro nuotykius, domisi ne tik rezultatais ar pasirengimu, o ir supranta mūsų nuotaikas, išgyvenimus“, – Žemaičio aikštėje sakė ekipažo pilotas V. Žala.

Raseinių Neįgaliųjų dienos užimtumo centro moterys dalijosi įspūdžiais, kaip sekėsi kurti suvenyrus, kurie su „Agrorodeo“ Dakaro komanda iškeliaus į Peru. Puikiai Dakaro gerbėjams pažįstamos trispalvės kepuraitės yra būtent šio klubo narių rankų darbas.

Šių kepurėlių moterys numezgė kelis šimtus: „Kai kas nors paklausia, kam taip ilgai ir energingai mezgame, atsakome, kad Lietuvos Dakaro ralio komandai. Mums tai svarbus ir prasmingas darbas. Mes ir pačios sekame lenktynes, domimės, kokių rezultatų pasieks. Vaidotui ir Sauliui linkime sėkmės ir sveikiems grįžti į Lietuvą“, – kalbėjo Neįgaliųjų dienos užimtumo centro moterys.

REKLAMA

Turą baigė vaišindamiesi Kėdainių blynais

„Agrorodeo“ komandos ekipažas V. Žala ir S. Jurgelėnas turą po Lietuvą baigė Kėdainių Senosios Rinkos aikštėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų