Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 „Red Bull“ piloto Danielio Riccardo teigimu, šiandien Vokietijoje vykusiose antrose F-1 treniruotėse jo atstovaujama ekipa pademonstravo visą savo potencialą.

REKLAMA

Sportininkas po pietų vykusius važiavimus baigė trečias, vos viena dešimtąja sekundės dalimi atsilikinęs nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Lewiso Hamiltono.

„Priešingai nei kitais penktadieniais, panašu, jog šį kartą išspaudėme viską, ką galėjome, tad žiūrėsime, kaip viskas klostysis toliau“, – kalbėjo D. Ricciardo.

„Galbūt sąlygos trasoje gerės ir mums tai bus tik į naudą. Tačiau šiandien, manau, pademonstravome tikrąjį savo greitį. Belieka tikėtis, kad ir „Mercedes“ išspaudė viską iš savo bolido. Tada galėtume galvoti apie rimtą kovą.“

REKLAMA
REKLAMA

„Rytoj bus svarbi diena. Jiems jau pavyko tai padaryti anksčiau – jie pasirodo kvalifikacijoje ir aplenkia visus puse sekundės.“

Aštuntas po pietų vykusiose treniruotėse likęs Sebastianas Vettelis mano, kad „Red Bull“ sumažino atsilikimą nuo „Mercedes“.

„Manau, kad dabar esame šiek tiek arčiau jų nei buvome anksčiau. Tačiau skirtumas tarp mūsų, „Ferrari“ bei „Williams“ taip pat nėra didelis“, – pasakojo S. Vettelis.

Abu pilotai buvo panašios nuomonės kalbėdami apie tai, kad FRIC sistemos nebenaudojimas neturėjo didelės įtakos komandos pajėgumui.

„Nemanau, kad mums tai stipriai atsiliepė. Kol kas didelio skirtumo nepastebėjau“, – sakė S. Vettelis.

„Tam tikri dalykai pasijaučia kiek kitaip. Tačiau kalbant apie balansą ir bolido elgesį trasoje, niekas stipriai nepasikeitė“, – pridūrė D. Ricciardo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų