Kauno „Žalgirio“ viltys LKL reguliariajame sezone užimti pirmąją vietą sudužo kaip velykinis kiaušinis. Šalies vicečempionai Vilniuje 81:90 nusileido vietos „Lietuvos rytui“ ir liko antroje vietoje.

Po rungtynių svečių strategas Darius Maskoliūnas neslėpė pasipiktinimo ne tik pačiu pasirodymu, bet ir krepšininkų nusiteikimu. Treneris aukštaūgius pavadino kosmonautais, o žaidimą – tragišku.

„Sunku kažką pasakyti, nes rungtynės buvo tragiškos. Prisiimu kaltę, nes nesugebėjome nuteikti žaidėjų kovai, o meškos paslaugą padare trijų „Lietuvos ryto“ startinio penketo krepšininkų netektys.

Gal pagalvojome, kad nesunkiai įveiksime vilniečius, bet jie labiau norėjo laimėti, daugiau stengėsi, viską darė geriau už mus. Žaidėjai manė, kad taip po truputį neišeikvodami daug jėgų laimėsime. Tačiau nieko neišėjo ir pasipuošėme kaip velykiniai kiaušiniai. Dabar galėsime linksmai sėdėti prie stalo“, – spaudos konferencijoje kalbėjo D. Maskoliūnas.

– Ar neįžvelgiate Manto Kalniečio žvaigždžių ligos?

– Galbūt jis perdegė, bet juk ne pirmą kartą žaidžia tokio lygio rungtynėse. Kažkas buvo ne taip, gal tiesiog ne jo diena. Bet šiandien blogai atrodė ne tik jis.

REKLAMA

– Akcentavote žaidimą po krepšiu?

– Taip, pabandėme kuo daugiau kamuolių siųsti po krepšiu, bet mūsų aukštaūgiai atrodė kaip kosmonautai. Paprastose situacijose nesugebėjome įvesti kamuolio po krepšiu, o gavę jį nesugebėjome tuo pasinaudoti. Visas žaidimas po krepšiu buvo tragiškas.– Dėl to ir neleidote Traviso Watsono į aikštelę lemiamomis akimirkomis?

– Nežinau, kas jam atsitiko. Nematome jo tokio, kokį buvome įpratę matyti gynyboje ir puolime. Gal jis neturi motyvacijos, gal nesupranta, dėl ko ir su kuo yra žaidžiama. Apie tai jau kalbėta ne vieną kartą, bet kol kas matome tik blankų Watsono šešėlį.


Rašyti komentarą...
L
Lei
2010-04-04 12:01:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuolis Maskoliunas. Kaip drebe, tai nepagailejo: "Taip, pabandėme kuo daugiau kamuolių siųsti po krepšiu, bet mūsų aukštaūgiai atrodė kaip kosmonautai". :)
Kita karta reikia ir kritikos musu krepsininkams.
Laukiam svarbesniu Zalgirio pergaliu :)
Atsakyti
0

b
benitezas
2010-04-04 12:51:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zalgrybis,ko noret daugiau is ju!
Atsakyti
0

u
unitazas
2010-04-04 21:07:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
rytsudis ir liks vilno paukstyno koma,ryta tik gaideliaiai gieda ,laukiate parado, viduriuojantys paukstyno giesmininkai....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų