Įspūdingą pergalę po pratęsimo Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA komanda. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 91:87 (17:17, 22:16, 20:25, 21:22, 11:7) palaužė Milano „AX Armani“ krepšininkus.

CSKA pasekė jau 12-ąją pergalę paeiliui Eurolygoje.

Mike’as Jamesas pagrindiniame laike likus vienai sekundei pataikė vieną baudos metimą, kuriuo išvedė CSKA į priekį, bet antrą prametė ir tada rusai kovodami dėl kamuolio prasižengė prieš Kyle’ą Hinesą.

Jis taip pat pataikė vieną metimą ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime rezultatas buvo lygus ties 82 taškų, bet po to CSKA laimėjo atkarpą 9L2 ir užsitikrino pergalę.

Rusijos klubas per antrąją mačo pusę nei karto nepirmavo, o didžiausią skirtumą iki tik paskutinę pratęsimo minutę, kai atitrūko 91:84.

Milano klube rezultatyviausias buvo buvęs žalgirietis Zachas LeDay’us, kuris pelnė 21 tašką, atkovojo septynis kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Įspūdingą pasirodymą CSKA gretose surengė aukštaūgis Nikola Milutinovas. Jis puolime atkovojo net 16 kamuolių ir pagerino Eurolygos rekordą, kuris prieš tai buvo 11 sugriebtų kamuolių.

CSKA: Mike’as Jamesas 20 (11 rez. perd.), Danielis Hackettas 19, Nikola Milutinovas 17, Johannesas Voigtmannas 13.

„AX Armani“: Zachas LeDay’us 21, Kevnas Punteris 17, Malcolmas Delaney 14, Shavonas Shieldsas 13, Kyle’as Hinesas 11.