„Chimki“ piktinasi Eurolyga: nori peržaisti rungtynes, tarp jų – ir su „Žalgiriu“

Eurolyga pirmadienį paskelbė pokyčius COVID-19 protokole, tačiau jie itin užkliuvo Maskvos srities „Chimki“ ekipai, kurią treniruoja lietuvis Rimas Kurtinaitis.

Eurolyga pakeitė prieš sezoną priimtą taisyklę, kad klubai turi užtikrinti bent 8 žaidėjų dalyvavimą rungtynėse arba kitaip gaus techninį pralaimėjimą 0:20.

Dabar koronaviruso paveikti klubai vienas rungtynes galės nukelti daugiausiai tris kartus.

Tvarka įsigalios atbuline tvarka – tai reiškia, kad žaisti dėl protrūkių komandose atsisakę Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Vilerbano ASVEL sausi išlips iš balos ir negaus techninių pralaimėjimų.

Čia labiausiai nukentės „Chimki“, kuri žaidė pro sukąstus dantis – turėdama vos kelis pagrindinės sudėties žaidėjus ir bijodama techninių pralaimėjimų, registravo jaunus žaidėjus ir susirinko pralaimėjimus aikštėje.

„Pakvietėme jaunuolius, kad galėtume vykti į Ispaniją ir žaidėme geriausiai, kaip tik galėjome. O dabar paaiškėjo, kad galėjome nevažiuoti. Būtume gavę pralaimėjimus 0:20, bet galėtume perkelti rungtynes. Šioje vietoje yra pažeidžiamas sportinis principas, mano nuomone. Panašu, kad kai kurios Eurolygos ekipos yra lygesnės už kitas“, – „RIA Novosti“ piktinosi „Chimki“ direktorius Pavelas Astachovas.

Rusas norėtų, kad būtų peržaistos paskutinės trejos „Chimki“ rungtynės – su Kauno „Žalgiriu“, Madrido „Real“ ir Vitorijos „Baskonia“.

„Tai būtų logiškiausia ir sąžininga. Jeigu tai neįvyks, matysime dvigubų standartų taikymą. Tai neprideda solidumo Eurolygai. Kai neturėjome krepšininkų, kreipėmės į Eurolygą su prašymais nukelti rungtynes, bet buvome neišgirsti“, – pabrėžė jis.

P.Astachovas teigė, kad visas šias mintis iššsakė ir tiesiogiai Eurolygos vadovams.

Primename, kad „Žalgiris“ rusų ekipą išvykoje įveikė 84:70.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų