„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino Londono „Chelsea“ futbolininkus ir užsitikrino galimybę kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygos grupių etape.

Casemiro 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Kai Havertzas 32-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Anthony Martialis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

B.Fernandeso 47-ąją minutę galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Christianas Eriksenas 52-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandesas 73-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo jau 3:0.

Marcusas Rashfordas 78-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Alejandro Garnacho 85-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto“ sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Joao Felixas 89-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šiek tiek sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:4.

„Man Utd“ po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 72 taškus ir „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje likus vienam turui iki sezono pabaigos pakilo į trečiąją vietą. Tuo tarpu „Chelsea“ su 43 taškais žengia vos dvyliktas.