Pirmąjį šio sezono trofėjų iškovojo Londono „Chelsea“ klubas. Vakar Carlo Ancelotti auklėtiniai po 11 metrų baudinių serijos 4:1 nugalėjo „Manchester United“ ekipą bei iškovojo „Community Shield“ titulą.

Dėl „Community Shield“ titulo kasmet kovoja Anglijos „Premier“ lygos laimėtojas bei šalies taurės savininkas.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Chelsea“ galėjo pelnyti įvartį, tačiau po kampinio smūgiuotą Branislavo Ivanovičiaus kamuolį nuo vartų linijos „ištraukė“ „United“ gynėjas Patrice'as Evra.

Po keletos minučių puikiai sužaidęs kairiajame atakos krašte „Manchester United“ saugas Nani tiksliu smūgiu iš maždaug 17 metrų pelnė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0.

Po įvarčio „United“ turėjo dar bent keletą puikių progų pelnyti įvartį, tačiau „Chelsea“ nuo didelių nemalonumų gelbėdavo vartininkas Petras Cechas.

Antrajame kėlinyje 'Chelsea“ visiškai perėmė iniciatyvą bei 51 minutę po sumaišties baudos aikštelėje Ricardo Carvalho galva pasiuntė kamuolį į Beno Fosterio ginamų vartų tinklą – 1:1.

Dar po dvidešimt minučių „Chelsea“ perėmė kamuolį bei surengė greitą kontrataką, kurią tiksliai užbaigė Frankas Lampardas – 2:1.

Atrodė, jog „Chelsea“ laimės per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau jau per trečią pridėtinio laiko minutę Wayne'as Rooney iššoko vienas prieš vartininką P. Cechą ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus, taip išlygindamas rezultatą – 2:2.

Pratęsimas nebuvo žaidžiamas, todėl iškart buvo mušami 11 metrų baudiniai. Per juos vėl puikiai rungtyniavo „Chelsea“ vartų sargas P. Cechas, kuris atrėmė „United“ žaidėjų Ryano Giggso bei P. Evra smūgius. Tuo tarpu „Chelsea“ žaidėjai mušė užtikrintai, nepalikdami jokių šansų „United“ vartininkui – 4:1.