Europos čempionato B grupėje šeimininkų vardą ir toliau sėkmingai pateisina Vokietijos rinktinė (2/0). Vokiečiai Kelne 92:82 (18:20, 24:27, 28:11, 22:24) nugalėjo Bosniją ir Hercegoviną (1/1).

Bosniai šeimininkus nustebino kokybišku startu ir po Miralemo Halilovičiaus baudos metimo atsiplėšė 10:4. Vėliau vokiečiai stabilizavo situaciją, bet pirmajame kėlinyje taip ir nepirmavo.

Antrajame ketvirtyje vėl virė apylygė kova, tačiau bosniai visą laiką laikėsi priekyje, o prieš ilgąją pertrauką Jusufo Nurkičiaus dėka įgijo ir dviženklę persvarą – 42:32.

Iki ilgosios pertraukos Vokietija šį deficitą nukirpo perpus – 42:47. Po ilgosios pertraukos vokiečiai savo spurtą pratęsė dešimčia „sausų“ taškų ir perėmė iniciatyvą – 52:47. Vos per vieną kėlinį šeimininkai dviženklį deficitą pavertė dviženkle persvara, o ketvirtojo kėlinio pradžioje sudavė dar vieną smūgį – 77:60.

Bosniai dar sugebėjo grąžinti intrigą, kai Johnas Robersonas iššovė iš toli – 76:82. Vokiečiai tuomet sustabdė kraujavimą, Franzas Wagneris blokavo J. Nurkičių, o bosnių suolelis frustraciją išreiškė gaudamas techninę pražangą. Vėliau F. Wagneris tritaškiu ir uždarė rungtynes.

B grupėje taip pat varžosi Lietuva (0/1), Slovėnija (1/0), Prancūzija (0/1) ir Vengrija (0/1).

Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė: Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) ir F. Wagneris po 18 (5 atk. kam.), Johannesas Thiemannas 14 (5 atk. kam.), Andreasas Obstas 13.

Bosnijos ir Hercegovinos vyrų krepšinio rinktinė: Džananas Musa 30, J. Nurkičius 21 (7 atk. kam.) ir Johnas Robersonas 13.