• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rimas Kurtinaitis po sezono Azerbaidžiane sugrįžo į Lietuvą. Jo treniruojamam Baku „Sabah“ klubui sezonas buvo sėkmingas, nes lietuvs su komanda tapo šalies čempionu.

Rimas Kurtinaitis po sezono Azerbaidžiane sugrįžo į Lietuvą. Jo treniruojamam Baku „Sabah“ klubui sezonas buvo sėkmingas, nes lietuvs su komanda tapo šalies čempionu.

REKLAMA

R. Kurtinaičio treniruojama „Sabah“ ekipa finalo serijoje 3-1 įveikė Sumgajito „Xezri“ krepšininkus. Į Azerbaidžaną R. Kurtinaitis išvyko sausio pabaigoje.

Priminsime, kad treneris Azerbaidžiane jau yra dirbęs ir 2002-2006 metais.

„Grįžau po pusmečio, pasiilgau Lietuvos. Azerbaidžiane trūksta gamtos, žalumos, o čia jos yra. Pasiilgau ir vaikų, anūkų“, – „MISsMATCH“ laidoje žurnalistei Gabrielei Miknevičiūtei sakė treneris.

Treneris laidoje kalbėjo įvairiomis temomis. Viena jų buvo apie dabar vykstantį LKL finalą ir viešoje erdvėje nuskambėjusias diskusijas, kodėl komandų legionieriai kartais turi skirtingą motyvciją.

REKLAMA
REKLAMA

„Kuo toliau, tuo daugiau apie tai šnekame. Čia jau reikia psichologo... Manau, tai problema, jei pats sau negali būti psichologas, kažko siekdamas. Kaip sakau: jei alkoholiką nori išgydyti nuo alkoholizmo, pirmiausiai jis turi suprasti, kad geria per daug. Nematau, kam reikalingas „Žalgiriui“ dabar treneris. Yra Eurolygos žaidėjai ir jie turi spręsti reikalus. Galvoju, kad tie 10 mėnesių, kurie buvo, yra nesvarbūs. Dabar yra svarbu“, – sakė R. Kurtinaitis.

REKLAMA

Jis taip pat teigė, kad „Žalgirio“ vietoje pasiūlytų traumuotam Keenanui Evansui naują sutartį. „Puikiai suprantu, ką jis jaučia dabar. Jei kalbame apie nuoširdumą, jam kaip niekada reikalinga pagalba. O ta pagalba kokia? Kontraktas. Sąlygas galima sutarti. Aš žiūriu iš žmogiškos pusės“, – sakė jis.

R. Kurtinaitis pasiskė ir apie teisėjų darbą

Šiemet daug diskutuojama ir apie LKL teisėjų darbą. Sezono metu buvo suspenduotas ne vienas arbitras, o pykčio sukėlusių sprendimų, ypač iš Andrea Trinchieri pusės, buvo ir dabar vykstančioje finalo serijoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiais metais tų klaidų buvo daug. „Kai pirmąkart dirbau „Chimki“, nevykusiai sužaidėme porą Eurolygos rungtynių, o po to nuvykome į Saratovą. Žinau Rusijos rinką ir kas ten vyksta su teisėjais. Gale teisėjas mums nesušvilpė akivaizdžios baudos ir mes pralaimėjome. Teisėjas vėliau oro uoste, nes yra iš Maskvos, atsiprašinėjo. Aš grįžtu namo – mane pakeitė, išmetė iš komandos.

Kodėl aš taip kalbu? Nes tu neturi teisės padaryti klaidos, lygiai kaip ir pilotas negali, nes žmonės žus. Bet visada sakau žaidėjams, kad, jei, pavyzdžiui, per mačą mes suklystame 17 kartų, pabandome suklysti ne daugiau šešių. Teisėjas gal suklys triskart. Mes jo nekontroliuojame, tik pabarsime, gal baudą paskui dėl to gausime“, – „MISsMATCH“ laidoje šyptelėjęs sakė R. Kurtinaitis.

Laidas įrašas – naujienos viršuje.

Reikia ne psichologo, o kirsti per uždarbį ir motyvacija iš karto atsiras.

Pripirkta visokių maniakų, kurie net taigi bėgti į priešininko pusią, kam tokie kašiorai reikalingi? Žalgiriuką galėtų Kurtinantis treniruati, turi daug geros patirties, jau nekalbant koks jis buvo puikus grajokas Žalgiryje, tokių seis laikais sunku surasti komandoje, yra keli puikus vyrai, bet jie ir ne robotai, pavargsta, seip traumos papuala be žaidžiant tokį ilgą sezoną
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų