Vilniaus „Žalgirio“ žygis UEFA Čempionų lygos atrankoje – praktiškai baigtas. Lietuvos čempionai iš Norvegijos parsiveža net penkių įvarčių deficitą.

Trečiojo atrankos etapo rungtynėse Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje net 0:5 (0:2) nusileido Norvegijos čempionui Budės „Bodo Glimt“.

Atsakomasis mūšis rugpjūčio 9 d. vyks Vilniuje. Į jį jau parduoti visi bilietai.

Norvegai savo pranašumą pradėjo rodyti nuo pirmų minučių, surengę keletą pavojingų atakų.

Pirmasis įvartis galiausiai krito jau 33-ąją minutę, kai po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 m baudinį, o jį užtikrintai realizavo Hugo Vetlesenas.

Po šio epizodo vilniečių gynybą subyrėjo ir jau po trijų minučių varžovų pranašumą padvigubino Amahlas Pellegrino.

Antrame kėlinyje ir vėl susiklostė panaši situacija, kai per trumpą laiką norvegai pasinaudojo „Žalgirio“ klaidomis ir sumušė dar du įvarčius.

58 min. Larsas Salvesenas gražiu smūgiu vertė Edviną Gertmoną trečią kartą traukti kamuolį iš savų vartų, bet vos po trijų minučių jis ir vėl buvo priverstas tą daryti – smūgiu galva pasižymėjo Marius Hoibraatenas.

Lyg to būtų maža, jau per pridėtą laiką, paskutinėmis susitikimo akimirkomis penktą įvartį išrašė R. Espejordas.

Nors „Bodo Glimt“ ir neturėjo ryškios persvaros su kamuoliu – jį valdė 53 proc. laiko, bet į vartų plotą atliko net 13 smūgių, kai „Žalgiris“ – vos tris.

Jeigu žalgiriečiams stebuklingu būdu nepavyks panaikinti šio deficito, kovas jie pratęs UEFA Europos lygos atrankos ketvirtame etape.

Čią jų varžovais bus Razgrado „Ludogorec“ arba Zagrebo „Dinamo“. Primename, kad „Žalgiris“ jau turi garantuotą vietą UEFA Konferencijų lygos grupių etape.

Graži pasaka baigėsi. Laimėjo atsitiktinai vienas rungtynes ir pasijuto Europos bamba. galvojo, kad yra ereliai, o iš tikro žaidžia kaip varškės sūreliai...