UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaistas pirmasis pusfinalio mačas, kuriame titulą ginantis Madrido „Real“ klubas namuose lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su „Manchester City“ ekipa.

Svečiai, kaip ir dažniausiai būna, didžiąją laiko dalį pirmajame kėlinyje kontroliavo kamuolį.

Nors itin pavojingų progų  „Man City“ susikirtu nepavyko, bet keliskart Madrido ekipos vartų sargui teko atremti pavojingus smūgius nukreipiant kamuolį už galinės linijos.

Kelias užuomazgas surengė ir šeimininkai, bet „Man City“ gynyba sužaidė patikimiau.

Visgi būtent „Real“ pelnė pirmąjį mačo įvartį, kai 36-ąją minutę Vinicius Jr. fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išvedė čempionus į priekį.

„Real“ tai buvo vos apskritai pirmasis smūgis rungtynėse į varžovų vartus.

Po pertraukos „Real“ kiek aktyviau pradėjo kėlinį ir surengė kelias pavojingesnes atakas, tačiau „Man City“ greitai rezultatą pavyko išlyginti, kai Kevinas De Bruyne 68-ąją minutę pasižymėjo labai gražiu ir galingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų pelnyti dar įvarčių nebepavyko, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.

Atsakomosios komandų rungtynės po savaitės vyks Mančesteryje.